Otevření otevřenosti

POSELSTÍ PRO TEBE

Každý z nás touží po spokojeném životě, plném zdraví, hojnosti, radosti, svobody. 

Jako lidé umíme slovy pojmenovat, co chceme, jak to chceme, ale neumíme si k tomu už říci to B, co pro to musíme udělat a co k tomu patří a podporuje nás, anebo co pustit, co nás táhne, co nás svazuje, a co už skutečně k životu nepotřebujeme. 

A prosím, teď vás skutečně nenabádám, abyste teď skončili v práci nebo začali podnikat. Já vás chci dovést do vaší pravdy, abyste se tam šli se mnou podívat a sami si popravdě řekli, nacítili, co skutečně ve svém životě chcete mít a co už ne. 

Můžete začít malými krůčky, které vás pomalu budou vracet na cestu, na cestu vaší duše, vašeho života, vašeho poslání. Je jedno, jak tomu kdo říká. Každý si to pojmenuje tak, jak nejlépe potřebuje. Někdo potřebuje slova, někdo prožitky, vše je v pořádku. Je to jeho, je to jeho pravda. 

Pro větší klid si můžete před začátkem čtení zaměřit pozornost sami k sobě,

propustit všechen vnitřní tlak, tíhu, neklid, nervozitu

a dostat se do většího zklidnění a přítomnosti.

3x hluboký nádech a 3x hluboký výdech.

PROZÁŘITE SVÉ SRDCE LÁSKOU A VDĚČNOSTÍ.

Pojďme se na to společně podívat a vy si můžete při čtení těchto řádků psát a sami sobě odpovídat, co vás prvně napadne, když se vás zeptám?

Z pohledu Nebes jsme sami proti sobě. Je mnoho pomoci kolem nás, je mnoho indicií, na které během dne několikrát narazíme, ale jsme tak zahledění do našich povinností a plánů, které sami na sebe šijeme. Ještě si to někdo dokáže pěkně utáhnout tím názorem a přesvědčením, že to po nich někdo jiný chce, očekává, že si nemůže dovolit změnu. Věřte mi, že si můžeme dovolit změnu. A buď ta změna je vědomá a tolik nebolí, anebo přijde změna, zastavení, nevědomé, a o to je to složitější, horší, delší.

Jaké je to Poselství, které jsem slibovala. Přišlo ve sledu 12-ti po sobě jdoucích slov, kterýma bych vás chtěla provést. Že jich je 12, to jsem si uvědomila až během zpracování a myslím si, že i toto není náhoda, že to má hlubší smysl. O tom však někdy později v jiném článku. Pojďme na to.

SKRÝVÁŠ:

Skrýváš své dary, sama sebe, svoji energii, radost, světlo, svobodu, své sny, sílu, schopnosti, talenty, intuici, svoji cenu.

Je to síla, že? I kdybyste si měli zapamatovat jednu věc z tohoto poselství, tak je to právě toto, že se skrýváš. 

Teď půjdeme pomalu a pootevřeme si každé poselství.

Dary – Každý máme mnoho darů, je jen na nás, který chceme rozvíjet, nebo který nám jde lehce, ale my se mu nevěnujeme natolik, že bychom ho rozvíjeli a více a více do hloubky ho studovali, používali, předávali. Zeptejte se sami sebe, jaké jsou vaše dary. A klidně si napište dva tři. Dary jsou i to, že se nám jich dostává od našich průvodců, ale my je vůbec nevyužíváme, marníme s nimi. Odpovězte si: “Skrývám své dary?”

Sama sebe – Co si pod tím představit. Sami si nyní představte, jak chodíte, jak žijete, jak vystupujete před lidmi. Jste raději v hloučku, aby náhodou vás ten reflektor světla nevybral, neposvítil na vás, nedal vás na obrazovku a aby se na vás všichni nepodívali? Jak byste se u toho cítili? Nebo si můžete představit to, že předstupujete ve velkém sálu na jeviště a máte promluvit, říci o sobě dvě tři věty, jak se jmenujete a jak žijete, co vám život přinesl a jaké je vaše poslání. Je to jednoduché nebo vůbec? Odpovězte si: ”Skrývám sama sebe?”

Svoji energii – Jste energetická bytost, která má energetické centra, energetické tělo, vše kolem vás je energie. Využíváte svoji energii? Pracujete vědomě s energií pro svůj prospěch? Kolikrát během dne si uvědomíte, že jste energetická bytost? Nebo kolikrát během dne se radujete a chválíte, že máte energii pro sebe, pro ostatní. Odpovězte si: ”Skrývám svoji energii?”

Radost – Tak jednoduché slovo a tolik lidí ho neumí prožívat, vnímat a přijmout. Radost není nic, na co máte čekat, co vyhlížet, očekávat. Radost máte ve svém srdci a je jen na vašem rozhodnutí, zda si svojí radostí budete ochucovat svůj život, nebo tuto svoji ingredienci necháte v šuplíku až na někdy. Zeptejte se sami sebe, dovolíte si radovat se celý den? Kolik je to teda hodin, minut během 12 hodin, jednoho běžného dne? Pokud nevíte, tak se zítra zkuste na to zaměřit a změřit, kolik radosti jste pustili do svého běžného života. Moc bych si přála, abyste touto radostí kořenili každou minutu svého života, měli ji stále u sebe a používali vědomě. Odpovězte si: ”Skrývám svoji radost?”

Světlo – Tady je dobré poznamenat, abychom si nepletli naši energii a naše světlo, i když to s tím hodně souvisí. Můžete si pomoci tím, a určitě jste to už někdy zažili, že když máte energii, když máte radost, tak se říká, že svítíte jako sluníčko. Nebo někdy to můžeme vidět na tom, když jsme zamilovaní, tak nám jde všechno dobře, vše je krásné, sluníčkové, daří se, vše zvládneme lehce. Ale my teď potřebujeme toto cítit, když jsme zamilovaní sami do sebe, abychom nebyli závislí na druhém člověku. A nemusí to být jen životní partner, můžeme si to dát na jakýkoli vztah, který nám naše světlo bere a tlumí. Chápete ten rozdíl? Jen vy sami máte volume svého světla ve svých rukou. Odpovězte si: ”Skrývám svoje světlo?”

Svobodu – Naše svoboda je pro nás velice důležitá, jen ji máme zařazenou pod něčím jiným, než se prezentuje ve vnějším světě. Vaše svoboda je v tom, že se můžete každý okamžik svého života rozhodnout, jak svůj život chcete žít. Změnu můžete, byť jen malou, udělat jenom vy, nezapomínejte prosím na to. Přiznejte si, kolikrát za den se vědomě rozhodujete? Nebo když uléháte večer do své postele, jste spokojení se svým dnem, nebo unavení, utrápení, smutní? Když byste se podívali zpětně do toho dne, mohli byste udělat něco jinak? Mohli byste se v ten moment rozhodnout jinak? Nehledě na to, že bychom měli chodit spát veselí a spokojení. Odpovězte si: ”Skrývám svoji svobodu?”

Své sny – Nejvíc snů jsme měli, když jsme byli malí. Chtěli jsme být vším, chtěli jsme mít všechno a chtěli jsme se všude podívat, vše prozkoumat. Postupem času jsme tyto své sny opustili a možná se i smířili s tím, že to tak je a nic s tím nejde udělat. Najděte své sny, napište si klidně jen jeden a ten si splňte. Udělejte vše proto, abyste si jej mohli splnit, nemusí jít hned o velký sen, ale klidně takový, který vás pomalu převede k těm středním snům, a pak si dovolíte opět ty velké, jako když jste byli děti. Jaký sen vás teď v tento moment napadá? Napište si jej, ať ho nezapomenete, ještě přijde mnoho informací, tak abyste se k němu mohli vrátit a zkusit si jít pro něj. Odpovězte si: ”Skrývám své sny?”

Sílu – Další pravdivé slovo, další pravda. Máme tolik síly, kterou nikdo z nás, ani já, nepoužívá. Jsme daleko silnější. Často sílu vnímáme úžasně, když jsme zamilovaní. Možná si pro ni sáhneme při kritické situaci, kdy se tak nějak zapneme, že to najednou zvládneme. A řekněte mi, kde se bere ta síla? Že jste si ji někde vypůjčili, že jste si ji někde koupili? Ne, máte ji v sobě, vždy tam je. Zkuste ji používat pro vše, co děláte. Zkuste ten rozdíl žití, bytí s takou svojí vnitřní sílou, přijměte ji a dovolte si ji. Odpovězte si: ”Skrývám svoji sílu?”

Schopnosti – Každý máme schopnosti, všichni bez rozdílu, někdo je používá víc, někdo méně, někdo vůbec. Jak to máte vy? Používáte je? Vzpomeňte si na nějakou věc, kdy jste použili svých schopností, je to každý den? Je to každou hodinu? Nebo si nevzpomenete? Možná byste mi chtěli říci, že žádné schopnosti nemáte. Vše je schopnost, vše si můžeme utvořit, ovlivnit, pomoci si sami. Odpovězte si: ”Skrývám svoje schopnosti?”

Talenty – Talenty si nesmíme plést s dary, se schopnostmi. Talent jsme na vše, to ano, ale můžeme si vybrat jeden a ten začít více zkoumat. Jsou lidé, kteří se zaměří na jednu věc a nic jiného nevyzkouší. Jiní zase nevydrží u ničeho, a než se talent dokáže ukázat, tak už přeskočí na něco jiného a hledají zase znovu od začátku. Řekla bych, že tito lidé jsou pak unavení, nespokojení a stále nepříjemní, jak sami sobě, tak pro okolí. Jaký si myslíte, že je váš talent? Napište si do svého deníku. Odpovězte si: ”Skrývám svoje talenty?”

Intuici – A jsme u intuice, jak to máte s intuicí? Používáte ji nebo ne? Pracujete s ní? Nebo s ní pracujete, jen když sama přijde? Je to vždy rozdíl. Sami vědomě žít s intuicí, to je taková hra, hravost a jiná energie. Nebo když jste zabředli ve svém dnu a najednou vás něco až kopne, aby vás na něco upozornilo. Většinou se toto děje už hodně zesíleně, aby si člověk všimnul. Odpovězte si: ”Skrývám svoji intuici?”

Svoji cenu – A poslední z našeho Poselství máme svoji cenu. Známe svoji cenu? Když si popravdě odpovíme, troufám si říci, že málokdo zná svoji skutečnou cenu. A teď prosím nemám na mysli finanční. Těžko se to popisuje slovy, která pro to nejsou, to člověk musí cítit. Uvědomujete si ji? Odpovězte si: ”Skrývám svoji cenu?”

 

Nebyla by to Nebesa, která by nepojmenovala i tu druhou stranu mince. I přestože se radují za každého našeho úspěchu, z naší chuti jít dál a z každé snahy. Chválí a radují se. Je až dojemné, jak nás podporují, jak v nás věří, jak nás mají přečtené, jak nás vidí a pozorují, jak sami sebe svazujeme, shazujeme a zahazujeme.

V našem Poselství si odpovíte i na to, co se vám určitě honí hlavou anebo vám hned naskakuje po takovém jasném jednoduchém seznamu, jak vykročit sami k sobě a žít spokojený život, plný zdraví, hojnosti, radosti, svobody.

Pokračujeme Poselstvím:

Co vám nedovolí se otevřít?
Co vás blokuje?

Naše nejčastější lidské limity jsou:

  • Co tomu řekne okolí
  • Porovnávání se s druhými
  • Limitující bloky
  • Strachy
  • Vymlouvání se
  • Jen dáváme, nedovolíme si přijmout

Dovolte si přijít sami k sobě, uvědomte si sebe sama, zamyslete se, zda jste během dne více vědomí nebo jedete na autopilota a automaticky děláte vše, co děláte během dne.

Nehledejte, kdy je nejlepší doba, kdy začnete vnímat sebe sama. Vždy je ta správná doba začít a sami sobě si popravdě říci, co chcete a co nechcete ve svém životě. Vždy je správná doba rozvinout samostatné myšlení. Správná doba na vnímání krásy, jak vnitřní, tak vnější.

Pamatujte: Všechno začíná u mě.”

Nyní si do svých poznámek můžete zapsat tři otázky a odpovědět si na ně.

  • Jakým způsobem chci žít?
  • V jakém světě chci žít?
  • Co cítím niterně?

Můžete si pod to napsat i motto:

Jaký jsem já, tak se projevuji i venku. 

Vyjasněte si žít podle toho, co cítíte. Nehodnoťte, zda je to skvělé nebo sobecké. Nemusíte se nikomu zodpovídat, pouze sami sobě.

Jednejte vždy dle nejlepšího vědomí a svědomí. Na každém z nás záleží.

Vezměte sílu a své sny do vlastních rukou. Naučte se žít v přítomném okamžiku – vnímat všemi smysly, které vás obohatí a zklidní.

Věřte, že existuje vnitřní klid. Důvěra v sebe sama. Důvěra v Boží vedení, co nás přesahuje. Vnímání napojení na svoji intuici, napojení sama na sebe.

Hledání principů. Fungování ve vnějším světě, ve vnitřním světě. Hledání sebe sama vás může podpořit a svítit na vaší cestě jako světlušky.

Toto Poselství vás má podpořit v uvědomění si, že:

💜 Vy jste skutečně ten člověk, který vytváří a rozhoduje sám za sebe. Pozor ale na snílkovství, iluze, sebeklam.

💜 Mojí úlohou není přebírat vaši zodpovědnost, bolest, úzkost a smutek.

💜 Jak se můžete ještě více podpořit?

💜 Naučte se chodit energeticky do srdce, kde smutek rozpouštíte. 

💜 Otvírat hrudník, rozkvést, otvírat srdce, spojit se se srdcem, nebát se rozkvést. Dokázat vidět rádi sami sebe.

💜 Vnímejte, kým ve skutečnosti jste. Probuďte v sobě to, kým skutečně jste.

💜 Jste zdrojem, jste energetické bytí a žití.

💜 Přijměte, že váš život je dar, který si dovolte oslavovat každou minutu.

💜 Otevření se. Spojení sama se sebou. Spojení se zdrojem. Spojení s vesmírem.

💜 Otevření se svému vědomí. Žít naplněni a naplno. Uvěřit sami sobě, své intuici, své pravdě. Mějte na paměti, že naše myšlenky tvoří.

Pojmenujte si své stávající či nové principy, nové ideje, osvobození. Všechny své vztahy mějte v rovnováze, partnerské, mezilidské, rodinné, sami se sebou.

Možná afirmace pro vás:

Jsem připraven/a otevřít se sama sobě a zároveň žít život plný radosti a hojnosti. 

Pro každého z vás, kteří čtete toto Poselství a přemýšlíte nad tím, co jste právě četli, co jsem vám předala: Není důležité, v co a v koho věříte, je důležité si uvědomit, že vše je ve vás, proto v první řadě musíte nalézt správný přístup k sobě samým.

To je ta cesta.

Cesta duše je Cesta skrze vaše srdce, skrze vás samotné. Bude mi ctí vás na ní doprovázet a podporovat. Můžete se přidat do FB skupiny SLOVA DUŠE JEDNODUŠE. Probíráme tam spoustu indicií, které čteme tak nějak ze zvyku automaticky, stereotypně. Vnášíme do našich životů Lásku, radost, hravost a hojnost.

Každý z nás má svoji cestu. Uvědomění si světla v sobě.

Moc bych nám všem přála, abychom se neschovávali.

Děkuji vám za pozornost. Děkuji za Poselství. Děkuji sama sobě, že jsem připravená předávat vzkazy a vhledy. 

Přeji všem krásný čas, světlo v nás. Napište mi do skupiny nebo do e-mailu, co vám Poselství přineslo. 

Budu moc vděčná za všechny vaše postřehy a sdílení. Je to pro mne ta největší odměna.

Objímám vás. S láskou a úctou Jana 💜

Jana
Převedu tě na cestu tvé duše, otevřu ti dveře k vnitřní svobodě a tvému světlu. Smysl a zároveň poslání mého života mne vede pomoci lidem na cestě do jejich nitra. Společnou cestou probouzet a rozsvítit jejich temná místa. Nahlédnout do mé osobní cesty můžete zde >> Pokud se chcete naučit pojmenovat Vaše přání a pocity. Máte spoustu přání a žádné se vám neplní? Mám pro vás krásně popsaný návod, doplněný mým osobním příběhem, jak nejlépe si o své přání požádat. Vše najdete v ebooks ZDARMA Jak psát svá přání>> Jsem autorkou karet AFIRMACE SEBELÁSKY>> , návrat k Lásce, návrat k sobě, které mohou být pro vás jako energetický zářič a mohou vám dát, co právě teď potřebujete na své cestě, podpořit vás a pomáhat vám. Bylo mi dovoleno stahovat automatickým písmem OSOBNÍ AFIRMACE>> , které pomáhají díky jejich energii přejít ke změně. Tam kde slova nestačí, afirmace pomůže. Úžasného společníka BAREV můžete získat v 1DENNÍ PROŽITKOVÝ WORKSHOP>>, kde si dovolíte propojit s energii barev a dovolíte si probarví svůj každodenní života. Věnujte si denně 5 minut času pro sebe a naučte se řeči svého těla. Ráda Vás přivítám v uzavřené skupině SLOVA DUŠE JEDNODUŠE>> , která je zaměřená na slova a cestu sama k sobě, na LÁSKU. Doprovázená energií RADOSTI, LASKAVOSTI A OTEVŘENOSTI. S možností najít zde informace, rady, inspirace v komunikaci s našim srdcem, signály a indície, které nám naše tělo dává verbálně či zdravotně. Otevíráme témata, nejvíce na počáteční písmeno “O,” jak na úrovni duše, tak na úrovni energie a bytostí světla. Sdílím techniky SEBELÉČENÍ, které můžete praktikovat a pomoci nejen sama sobě, ale i druhým lidem. Mojí radostí jsou ENERGETICKÉ HOVORY NASLYŠENOU>> Těší mě, pokud mohu lidem podat pomocnou ruku a být nápomocná jejich proměně a uvědomění si jejich světla, nalezení sebe sama, když jim pomohu vidět svoji jedinečnost a dary, které každý v sobě má a dokáže s nimi pracovat.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů