Energetický hovor NASLYŠENOU

Nová aktivační služba lidem,
aby šli energií naproti osvobození, uzdravení

Na jedno TÉMA - VHLEDY - SVĚTLO

Jana Švestková

Zavolá vás Energetický hovor?

Jana Švestková - probouzím světlo
Vás, kterým se neustále opakuje stejná situace, jen v jiných podobách, a vy už konečně chcete vědět, co tím máte pochopit, co vám chce vaše duše říci.
Jana Švestková - probouzím světlo
Vás, kterým se stala konkrétní věc nebo situace a potřebujete se podívat na to, jak ji máte uchopit, zda řešit či neřešit, popřípadě co bude nejlepší řešení.
Jana Švestková - probouzím světlo
Vás, kteří se chcete posunout ze své nejistoty a sami si určit nebo pochopit svůj správný směr.

Duši nestačí pozorovat svět rozumem, ona chce vše prožívat, cítit, vnímat...

Jana Švestková

Jak to bude probíhat?

 • 1
  Na začátku našeho rozhovoru Vás požádám o datum vašeho narození
 • 2
  Ujasníme si zvolené téma, na které se společně podíváme. Následně se na vaše vyšší já napojím a pokud vám bude moje energie příjemná, budeme pokračovat.
 • 3
  V napojení nechávám proudit energii ze zdroje a jsou vyslovena ta slova, jež mají pro vás tu správnou hloubku a účinnost.
 • 4
  Pracuji se svojí jasnozřivostí, což znamená, že vás jasně vidím duchovním srdcem, nebo spíše vaši duši, kde je mi ukázáno, jak ji provést do stavu svého pochopení, uvolnění a následného uzdravení.
 • 5
  V těchto hlubokých vhledech se často odehrává aktivační proces uvolnění energie.
 • 6
  Vše se odehrává skrze úroveň srdce, vědomí a duše.

Už při hovoru dochází ke značné úlevě. 
Nárůstu vnitřní energie a síly. 
Vnesení světla.

Odhalíme společně podstatu vašeho problému a dokážete se na něj podívat z jiného úhlu pohledu.

Utřídíte si myšlenky v patové situaci, dilematu či problému. Najdete řešení či cestu.

Probereme spolu možné řešení a sami si zvolíte novou cestu v souladu s vaším srdcem.

Získáte nakopnutí a vnitřní klid ke zvládnutí či pochopení situace.

Uvolníme zablokovanou energie a doplníme ji do vašeho celého těla.

Dopřejete si relaxaci léčivé energie pro vaše tělo i duši.

Jana Švestková

Co o hovorech říkají ti, které už si hovor zavolal?

 

 

 

Jsem vděčná, že jsem se s touto laskavou bytostí mohla po telefonu setkat, její péče je nádherná a praktická zároveň. Vnímala jsem obrovskou ochotu mi s čímkoliv pomoci, vnímala jsem Janiny dary i pokoru při této službě. Dostalo se mi některých nových vhledů, také bylo podpůrné slyšet potvrzení věcí, které cítím, a posléze jsem si uvědomila i několik dalších souvislostí v mém životě. Jani, díky moc!
Jana
Janiny schopnosti mě docela uchvátily. Umí se krásně nacítit do Duše a vnímat, navnímala i můj zdravotní stav. Moc mi to pomohlo, protože já toto nedokážu. Krásně mi doplnila energii v celém těle. Prošly jsme spolu docela hluboká témata, dostaly se do hlubokých pocitů a strachů. S Janou jsem měla velký pocit bezpečí a nebála jsem se do těch situací a pocitů jít. Umí člověka podržet. Používá i různé metody, energetické i vizualizační, co je zrovna potřeba. Slyšely jsme se 2x a asi to není naposledy. Moc děkuji, Jani.
Hana
Janina služba Naslyšenou přišla jako nazavolanou 🙂 Cítila jsem, že něco drhne na energetické rovině v mém podnikání, ale nedokázala jsem si problém pojmenovat. Janě jsem nastínila situaci, a pak už jsem jen poslouchala informace, které mi předávala. Bylo neuvěřitelné, jak to sedělo a dávalo smysl. Jana také vycítila, kde mě tíží další nebyznysové věci. A velice jemně mě provedla čištěním a harmonizací. Krátký telefonát, velká pomoc. Kdykoli cítím, že se mi problém ozývá znovu, připomenu si zprávu, kterou mi Jana předala, a naberu čerstvý vítr do plachet. Jani, děkuji.
Helena

Kdo vás bude hovorem provázet?

Jana Švestková

 

Díky svým zkušenostem, pochopením propojenosti, vhledům a daru vcítění, jasnozřivosti a automatického písma, vám mohu podat pomocnou ruku, “pokud je mi to dovoleno.”

Vyslechnu váš příběh, pomohu nahlédnout na váš život ze všech úrovní tak, abyste se mohli sami rozhodnout, zda začít znovu, či zůstat ve starých kolejích a být nepropojeni se svým kompasem, být ve tmě.

Mohu pomoci s fyzickými bolestmi, rozkrýt příčinu, podívat se do starých programů, proč se vám opakuje stále dokola stejná situace, pomohu vám najít sama sebe.

Jana Švestková

Každé téma je vhodné pro Energetický hovor.

 

V případě, že máte více témat z různých oblastí a chcete všechny úrovně sladit do vašeho souladu, vřele doporučuji balíček. 

 

 

Nevíte, který vybrat? Vyberte si jednorázový hovor a na něm si můžeme dohodnout, zda je pro vás vhodná dlouhodobější péče.

Jana Švětsková

Energetický hovor NASLYŠENOU

3 000 Kč

Pokud nevíte, zda zvolit jednorázový hovor nebo balíček, zvolte tento. Po zaplacení hovoru vám do vašeho e-mailu přijde odkaz na rezervaci vašeho termínu, vyberte si pro vás ten nejvhodnější volný termín. 

Budu se těšit NASLYŠENOU💜.

Balíček hovoru NASLYŠENOU 4+1

12 000 Kč

Po zaplacení balíčku vám do vašeho e-mailu přijde odkaz na rezervaci vašeho termínu. Další termín si stanovíme po prvním hovoru. Doba, kdy je vhodné udělat druhý hovor, je totiž velmi individuální.

Budu se těšit NASLYŠENOU💜.

Jana Švestková

Máte nějaké dotazy, něco vám je nejasné?
Napište mi:  jana@janasvestkova.cz

Jana Švětsková