Nová Aktivační Služba Lidem abY Šli Energií Naproti Osvobození Uzdravení

30 MINUT telefonický Energetický hovor NASLYŠENOU

Na jedno dané TÉMA - VHLEDY - SVĚTLO

Duši nestačí pozorovat svět rozumem, ona chce vše prožívat, cítit, vnímat...

Koho si Energetický hovor zavolá?

  • Vás, kterým se neustále opakuje stejná situace, jen v jiných podobách, a vy už konečně chcete vědět, co tím máte pochopit, co vám chce vaše duše říci.
  • Vás, kterým se stala konkrétní věc nebo situace a potřebujete se podívat na to, jak ji máte uchopit, zda řešit či neřešit, popřípadě co bude nejlepší řešení.
  • Vás, kteří se chcete posunout ze své nejistoty a sami si určit nebo pochopit svůj správný směr.

ENERGETICKÉ HOVORY NASLYŠENOU

Na začátku našeho rozhovoru Vás požádám o datum vašeho narození. 

Ujasníme si zvolené téma, na které se společně podíváme. Následně se na vaše vyšší já napojím a pokud vám bude moje energie příjemná, budeme pokračovat.

 

  • V napojení nechávám proudit energii ze zdroje a jsou vyslovena ta slova, jež mají pro vás tu správnou hloubku a účinnost.
  • Pracuji se svojí jasnozřivostí, což znamená, že vás jasně vidím duchovním srdcem, nebo spíše vaši duši, kde je mi ukázáno, jak ji provést do stavu svého pochopení, uvolnění a následného uzdravení.
  • V těchto hlubokých vhledech se často odehrává aktivační proces uvolnění energie.
  • Vše se odehrává skrze úroveň srdce, vědomí a duše.

Už při hovoru dochází ke značné úlevě. Nárůstu vnitřní energie a síly. Vnesení světla.

Odhalíme společně podstatu vašeho problému a dokážete se na něj podívat z jiného úhlu pohledu.
Utřídíte si myšlenky v patové situaci, dilematu či problému. Najdete řešení či cestu.
Probereme spolu možné řešení a sami si zvolíte novou cestu v souladu s vaším srdcem.
Získáte nakopnutí a vnitřní klid ke zvládnutí či pochopení situace.
Uvolníme zablokovanou energie a doplníme ji do vašeho celého těla.
Dopřejete si relaxaci léčivé energie pro vaše tělo i duši.

Kdo vás k NASLYŠENOU zve, bude vás doprovázet a pečovat o vás?

Já, Jana Švestková, průvodkyně vašeho nitra.

Díky svým zkušenostem, pochopením propojenosti, vhledům a daru vcítění, jasnozřivosti a automatického písma, vám mohu podat pomocnou ruku, “pokud je mi to dovoleno.”

Mohu vyslechnout váš příběh, pomoci nahlédnout na váš život ze všech úrovní tak, abyste se mohli sami rozhodnout, zda začít znovu, či zůstat ve starých kolejích a být nepropojeni se svým kompasem, být ve tmě.

Mohu pomoci s fyzickými bolestmi, rozkrýt příčinu, podívat se do starých programů, proč se vám opakuje stále dokola stejná situace, pomohu vám najít sama sebe.

Jsme propojení, vše se vším souvisí, a pokud začneme sami u sebe, dokážeme změnit svět. 

Náš svět, do kterého se rodíme s úžasnou energií a bezpodmínečnou Láskou.

Jsem velmi vděčná za svou práci, kdy mohu lidi inspirovat, aby žili co nejšťastnější život, a vidím je před očima rozkvétat do své plné přirozenosti.

Co na Energetický hovor NASLYŠENOU říkají ti, co už si zavolali?

Nazvala by som to Sebelaska je klucom ku šťastiu po všetkých stránkach 🙂. Dnešné online stretnutie s Jankou bolo jedným slovom Wooow. Vôbec som nečakala že to bude tak silne. Hneď ako sme si spolu zavolali a Janka začala rozprávať, tak v tom momente som začala plakať a nešlo to zastaviť . Nedávala som to najavo, lebo som sa za to najprv hanbila ale proste to nešlo utajiť lebo ten plač neskutočne zo mna išiel von a bolo to potrebné, pretože potom prišla obrovská úľava a neskutočne príjemný pocit. Cítila som ako to odchádza preč, von odo mna. Janka mi povedala veci po ktorých moja duša túži a čo presne potrebujem až som nechápala ako to vie 🙂a ze sa takto na mna dokáže napojiť. Aj s dýchaním, že malo dycham mala Janka pravdu a doslova som cely deň vedome a hlboko dýchala 🙂 Dostala som aj rady ako so sebou pracovať a čo robiť 👍Slovami sa to ťažko opisuje ,to musíte proste zažiť. Janka dostala veľký dar a je krásne že takto nám pomaha ❤️ Ďakujem ďakujem ďakujem
Jarmila
Rozhovor byl velice příjemný, cítila jsem se v bezpečí a opečovávaná, obalená v pochopení, soucitu a lásce, navíc máte velice příjemný hlas, který se hezky poslouchá. Rozhovor mi pomohl si uvědomit důvod nízkého sebevědomí a v čem tento problém tkví, taky si ujasnit vztah k ženám v rodové linii a jak to ovlivňuje můj postoj sama k sobě. Zároveň došlo k pročištění a cítím, že toto téma je již zpracováno. Následná harmonizace byla neskutečně příjemná a krásně završila náš rozhovor, za který jsem velice vděčná. Když si na rozhovor vzpomenu, vybaví se mi slova: ženská síla, jelikož tu se mi podařilo získat zpět díky pročištění vztahu ke své mamince. Krásně jste mě navedla tak, abych na daný problém došla a uvědomila si programy a nastavení, které mi již neslouží a které bylo potřeba pročistit. Služba mi přijde jiná v tom, že je na konci harmonizace, což jsem u žádné jiné nezažila. Je neskutečně příjemné, že proběhne nějaká změna/transformace skrze vyčištění a následně dojde k harmonizaci, což krásně a plynule zakončí celý rozhovor. Člověk se pak opravdu cítí jako v bavlnce a chce to zažívat zas a znova. Ještě jednou moc děkuju!
Renáta
Již dříve jsem absolvovala vhledy i u jiných žen, takže mohu porovnávat. S Janou jsem měla od první chvíle pocit bezpečí a obrovské podpory. Jana má velice příjemný hlas a celou dobu je velkou oporou. Líbí se mi, že je průvodce, který dává prostor k sebeuvědomění. S ohledem na situaci a s citlivostí klade cílené otázky, které jsou úžasné, protože rozkrývají to, co je potřeba vidět, slyšet, vědět. Člověk má možnost volby, co chce dělat, není nikam násilím směrovaný. Měla jsem téma ženská rodová linie, pro mne velice silné téma, se kterým jsem si nevěděla rady, i když jsem na něm intenzivně pracovala asi rok, pořád tam bylo něco nedořešené a já nevěděla co. S Janičkou jsme vše dokázaly vyřešit během jednoho sezení a já mám konečně pocit, že jsem vykročila z bludného kruhu a jsem volná. Všem bych chtěla doporučit, aby neváhali a v případě potřeby takový hovor absolvovali, Jana má neuvěřitelný dar 😊. Děkuji Jani, že jsem mohla využít tvé nabídky, byl to pro mne neuvěřitelně silný a krásný zážitek.
Martina

Baví vás číst tyto příběhy? Přidávám další...

Jsem vděčná, že jsem se s touto laskavou bytostí mohla po telefonu setkat, její péče je nádherná a praktická zároveň. Vnímala jsem obrovskou ochotu mi s čímkoliv pomoci, vnímala jsem Janiny dary i pokoru při této službě. Dostalo se mi některých nových vhledů, také bylo podpůrné slyšet potvrzení věcí, které cítím, a posléze jsem si uvědomila i několik dalších souvislostí v mém životě. Jani, díky moc!
Jana
Janiny schopnosti mě docela uchvátily. Umí se krásně nacítit do Duše a vnímat, navnímala i můj zdravotní stav. Moc mi to pomohlo, protože já toto nedokážu. Krásně mi doplnila energii v celém těle. Prošly jsme spolu docela hluboká témata, dostaly se do hlubokých pocitů a strachů. S Janou jsem měla velký pocit bezpečí a nebála jsem se do těch situací a pocitů jít. Umí člověka podržet. Používá i různé metody, energetické i vizualizační, co je zrovna potřeba. Slyšely jsme se 2x a asi to není naposledy. Moc děkuji, Jani.
Hana
Půlhodina s Janou na telefonu byla pro mě naprosto povznášející a zůstává nezapomenutelná. Nabídka na toto spojení si mě našla v pravou chvíli. S Janou jsem se cítila naprosto v bezpečí, neměla jsem problém popsat jí své nejniternější pocity a ona mě svými odpověďmi vedla ven z mých zmatků, z nedůvěry kterou k sobě mám. Cítila jsem její ruce na mých ramenou, cítila jsem naprosté porozumění, souznění, pochopení ale i nasměrování co s tím vším dělat… Ze srdce Ti Jani, děkuji. A doporučuji každému, kdo si zrovna neví rady. Třeba i jen sám se sebou.
Martina
Janina služba Naslyšenou přišla jako nazavolanou 🙂 Cítila jsem, že něco drhne na energetické rovině v mém podnikání, ale nedokázala jsem si problém pojmenovat. Janě jsem nastínila situaci, a pak už jsem jen poslouchala informace, které mi předávala. Bylo neuvěřitelné, jak to sedělo a dávalo smysl. Jana také vycítila, kde mě tíží další nebyznysové věci. A velice jemně mě provedla čištěním a harmonizací. Krátký telefonát, velká pomoc. Kdykoli cítím, že se mi problém ozývá znovu, připomenu si zprávu, kterou mi Jana předala, a naberu čerstvý vítr do plachet. Jani, děkuji.
Helena

Máte téma? Máte chuť? Máte nutkání? 

Objednejte si Energetický hovor NASLYŠENOU. Vyberte si termín z mého kalendáře, po vyplnění formuláře níže Vám bude vystavena faktura, kterou je nutné uhradit alespoň tři dny před Vámi vybraným termínem hovoru. 

Změna právě začíná 😉

Je vám něco nejasné? Máte nějaké otázky a chcete se na něco zeptat?

Napište mi na jana@janasvestkova.cz

Jana Švestková

Průvodce osobního rozvoje

NASLYŠENOU 😉