Můj příběh...

Jsem svobodná a zároveň celistvá, v lidském těle, s duší anděla, která konečně našla sama sebe a klíč ke své velikosti.

Jsem světlo, jsem napojena

Výsledkem mé dosavadní celoživotní cesty je, že jsem se naučila vstupovat do svého nitra, do své vlastní podstaty, do chrámu své duše, „NAŠLA SEBE SAMA“. 

Vyřešila si bolesti, zklamání, nepochopení a staré vzorce, které už nepotřebuji.
A když nějaké přijdou, už se z toho nehroutím. Umím je rozklíčovat a zpracovat.

Věřím ve své Vyšší já, svému Bytí a svému srdci tak, že vše, co se mi děje a ke mně přichází, je pro mé nejlepší dobro. Dovolím si radovat se z maličkostí a přítomného okamžiku.

Probudila jsem své NITRO, ve kterém jsem našla nejlepšího přítele, lékaře, rádce, učitele, Lásku a naději. Cítím se svobodná a zároveň celistvá, v lidském těle, s duší anděla, která konečně našla sama sebe a klíč ke své velikosti.

Už jako malá jsem měla vše

Byla jsem plně vybavena. Napojením na vědomí jsem uměla komunikovat na energetické úrovni, uměla jsem si hrát, radovat se, neposuzovat ostatní, žít v přítomném okamžiku.

Uměla jsem pracovat s energií a řídila se kompasem, který jsem měla jako svůj poklad ve svém srdci, ve svém nádherném bohatém zámku.

Byla jsem vším, princeznou, kouzelnicí, kuchařkou, rádcem, králem, hvězdářem, sluncem. Tím vším jsem byla a netušila jsem, že to brzy ztratím. Že svůj smysl, proč jsem přišla na tento svět, si nezvládnu udržet.

Síla, která na tomto světě je, je mocnější. Nikdo nikoho neposlouchá. Nevěří sám sobě, natož druhému, dělá a říká něco jiného, než si myslí. Slova mají pro každého jiný význam a stávají se zbraní.

Moje srdce či duše, jak tomu chcete říkat, se dostalo do zmaru. Bylo svázané a začínalo vše během života ztrácet. Svobodu, sebehodnotu, sebevědomí, svůj názor a smysl života. Zasáhlo to mé zdraví, radost i světlo.

Ze světla to samospádem přecházelo do šera až do stínu, zůstal jen malý plamínek, plamínek naděje, že se moje duše rozpomene na můj nádherný zámek a poslání.

Dobrá zpráva je, že svět je dokonale vymyšlený.
Není co vylepšovat.

Své světlo jsem získala zpátky díky svým třem dětem

Děti jsou velcí učitelé, kteří přichází do našeho života s plánem pomoci, dostat nás z našeho zmaru, ve kterém už my dospělí nevidíme cestu.

Děti nám dávají bezpodmínečnou lásku, dokáží komunikovat na energetické úrovni, jsou první, kteří nám chtějí pomoci od bolesti a ulevit nám, stahují vše z nás do sebe.

Bohužel my „dospělí“ to vnímáme tak, že máme dítě nemocné, a ne tak, že nám chce pomoci a že je něco špatně u maminky či tatínka, v rodině. Jsem toho názoru, že jako děti se rodíme na tento svět pro pomoc.
Rodíme se svým rodičům a prarodičům, sourozencům a přátelům jako světlo. Světlo, které rozsvítí a pomůže od marnosti, která se stala součástí každodenního života všech.

Bohužel jsme to jako lidé vzali za špatný konec a děti se stále rodí a rodit s tímto posláním budou, dokud to nepochopíme a nezačneme žít život pravdy sami k sobě a k ostatním.

Prvorozený syn Radek přišel, abych se rozpomenula, co jsem a jaké mám schopnosti

Schopnost komunikace na energetické úrovni, svoji víru a pokoru. Narodil se s nezakloubenýma nožičkama a verdikt lékařů zněl: „Váš syn zůstane na vozíčku.“

Přesně tady jsem cítila svoji sílu, postavila jsem se sama za sebe, nechala se vést svým srdcem, zachránila synovi život.

Manželství začalo skřípat a já chtěla ven.
Ven z manželství, z bolesti, ze všeho

Po pěti letech přišel druhý syn Daniel. Další pomocník s andělskou duší, energií, schopností a otevřeným srdcem. Tolik něhy a pozornosti, jako od mého syna, se mi nedostalo ani od mého dospělého manžela.

Snažil se mi ukázat, že mohu uzdravovat, tři měsíce od narození dostal ekzém ze sunaru. Lékařský verdikt, kortikoidy a nevyléčitelné. Asi už vás samotné napadne, jak jsem na tuto zprávu reagovala: „To nikdy nedopustím, udělám vše, aby se uzdravil.” 

A já jsem začala hledat sama sebe, to malé dítě, tu niť, která se přetrhala, a sbírala všechny informace ohledně komunikace s Anděly, Reiki, léčitelství, EFT, automatické kresby, Kvantovky.

Stávala jsem se tvůrcem a ne obětí ve svém filmu života

Musela jsem zpracovat všechny strachy, předsudky, sebedůvěru a lásku sama k sobě. Učila jsem se být režisérem, scénáristou, hercem i divákem. A co myslíte? Můj život mi začal dávat smysl.

Došla jsem do bodu, kdy jsem nyní podruhé, už šťastně vdaná, a kluci mají spokojenou a klidnou rodinu. S manželem se nám narodila dcera Magdalenka, další Anděl s velkým A. Já už dnes vím, proč přišla.

Jsme propojeni.
Vše se vším souvisí, a pokud začneme sami u sebe, dokážeme změnit svět.

Mohu vám pomoci najít sama sebe, rozžehnout vaše světlo

Díky svým zkušenostem, pochopením propojenosti, vhledům a daru vcítění, jasnozřivosti, automatického písma, mohu podat pomocnou ruku, “pokud je dovoleno,” tak, abyste se otevřeli vašemu poslání, pro které jste na tento svět přišli.

Mohu vyslechnout váš příběh, pomoci nahlédnout na váš život ze všech úrovní tak, abyste se mohli sami rozhodnout, zda začít znovu, či zůstat ve starých kolejích a být nepropojeni se svým kompasem, být ve tmě.

Mohu pomoci s fyzickými bolestmi, rozkrýt příčinu, podívat se do starých programů, proč se vám opakuje stále dokola stejná situace, pomoci najít sama sebe.

S láskou, Jana

Neslibuji, že je to cesta jednoduchá.

Je to jen o Vašem vnitřním bytostném
ROZHODNUTÍ – VÍŘE – AKCI „ZAČÍT“

Můžete začít hned teď.
Stačí se rozhodnout a objednat se na:

Neslibuji, že je to cesta jednoduchá. Je to jen o Vašem vnitřním bytostném ROZHODNUTÍ – VÍŘE – AKCI „ZAČÍT“

Můžete začít hned teď.
Stačí se rozhodnout a objednat se na:

Po vyslechnutí Vašeho životního příběhu Vám předám informace, které potřebujete slyšet, vidět a pochopit.