Registrace na 3denní program zdarma - právě otevřena. Stačí kliknout 💜

Jste otevření afirmacím? Já ANO.

Přinesu vám z vašeho nitra vaši jedinečnou osobní afirmaci na tady a teď.

Slova, která pro vás přijdou, jsou energie, která vytvoří pohyb a vibraci jako podporu pro váš osobní růst, probuzení, posun. 

Máte už delší dobu problém najít svou cestu a pochopit podstatu svých problémů?

Cítíte, že to není ono, ale přesto se stále nemůžete pohnout z místa?

S radostí vám mohu nabídnout vaši osobní afirmaci, z pohledu vašich očí, vhledem do vašeho srdce, která vám buď pomůže něco z vašeho života odstranit, nebo pomůže něco nového ve vašem životě vytvořit. 

Zjistíte, že má kouzelnou moc, že to nejsou jen slova na papírku, ale slova vaší duše.
 
Mám dar naladit se na vás a přinést vám přesně tu afirmaci, která vám v tento čas nejvíce pomůže.

ZÍSKEJTE PRO SEBE OSOBNÍ AFIRMACI 

Afirmace otevírá dveře a je počátečním bodem na cestě ke změně 

Mohu stáhnout automatickým písmem speciální afirmaci jen pro TEBE.

Afirmace, kterou stahuji z hloubi vaší duše, je linie, která se díky svému procítění a odříkávání dostává do vašeho podvědomí a uvolňuje zablokované energie tak, abyste se posunuli nebo něco zvládli pro vaše nejvyšší dobro. Její vibrace je velice mocná. Tím, že ji  procítíte skrze srdce, si odstraníte bludné kruhy a pohnete se z místa. 

Nemusíte věřit na Anděly nebo duchovno, afirmace fungují i těm, kteří tyto bytosti nevnímají nebo na ně nevěří. To vůbec nevadí. I přesto MAJÍ OBROVSKÝ PŘESAH do vašeho energetického pole.

Afirmaci se můžete naučit nazpaměť a odříkávat v duchu, jak vám to přijde. Ze začátku to většinou jde těžko, ale pak, až se nesoustředíte, zda slova říkáte správně a dobře, se dostáváte hlouběji a prožíváte ji každou buňkou ve svém těle, a energie se budou uvolňovat.

JAK BUDE AFIRMACE FUNGOVAT.....

  • Přijetí vibrace afirmace budete vysílat do svého energetického pole a tím rozvibrovávat a uvolňovat svoje bloky a strachy, které každý kolem sebe má.
  • Přebíráte svou zodpovědnost a uvědomujete si, že existuje něco, co můžete udělat, abyste se pohnuli z místa.
  • Procítění s touto větou vás provede temným údolím.

Jsem vždy nadšená, když se mi vrací zpětné vazby na stažené afirmace i od těch, kteří z počátku nebyli přesvědčení, že jim jejich osobní afirmace pomůže.

Abyste si je uměli představit, přikládám ochutnávku do esencí duše, které jsem stahovala:

Jmenuji se Jana Švestková

Smysl a zároveň poslání mého života mne vede pomoci lidem na cestě do jejich nitra. Společnou cestou probouzet a rozsvítit jejich temná místa.

Díky svým darům jasnozřivosti, vnitřního slyšení a práci s energiemi je mi dovoleno nahlédnout a harmonizovat tělo i duši na všech úrovních.

Výsledkem mé dosavadní celoživotní cesty je, že jsem se naučila vstupovat do svého nitra, do své vlastní podstaty, do chrámu své duše.

Můj duchovní průvodce mi odkryl, že má pomoc pro vás spočívá ve stažení OSOBNÍ AFIRMACE automatický písmem. Jedinou podmínkou je, že objednání osobní afirmace bude podloženo fotografií očí toho, pro koho je afirmace stahována.

Mám obrovskou radost a zároveň respekt před tímto darem. 

              

OSOBNÍ AFIRMACE......

Vaše přesvědčení tvoří jen navyklé myšlenkové vzorce, které jste se v dětství naučili.

Mnoho z nich vám velmi dobře slouží.

Ostatní přesvědčení mohou být omezující pro vaši schopnost vytvářet právě ty věci, o nichž říkáte, že je chcete.

To, co chcete, a to, o čem jste přesvědčeni, že si zasloužíte, se může od sebe velmi lišit.

Potřebujete svým myšlenkám věnovat pozornost, abyste mohli začít odstraňovat ty, které vytvářejí zkušenosti, jež ve svém životě nechcete.

KAM VÁS AFIRMACE MŮŽE POSUNOUT.....

UNIKÁTNÍ INFORMACE

Prohlášení afirmace je však pouze částí procesu. Důležité je i to, co děláte během dne a večera. Jakou vibraci energie vysíláte. Čemu věnujete pozornost. Afirmaci si můžete vytisknout, napsat vlastním písmem na papírky a klidně dát pod polštář, uložit do PC, do mobilu. Ze začátku to jde těžko, ale je velice dobré si ji navnímat, nacítit a naučit.

SRDCE JE VAŠE ZAHRADA

Tajemství rychlého a důsledného fungování vaší afirmace tkví v přípravě atmosféry, v níž může růst. Je jako semínko, které zasejete a zaléváte. Čím více ji zaléváte a prociťujete její vibraci, tím rychleji klíčí a roste.

RADOST ZE ŽIVOTA

Afirmací si můžete vědomě vytřídit vaše myšlenky, které se vám honí hlavou, strachy z minulosti nebo z budoucnosti. Pomocí afirmace se dostanete do přítomného okamžiku a vyčistíte si svoje energetické pole. Místo myšlenek, které nechcete mít, si tam dávat tuto větu. Klidně si vyzkoušejte, jaký způsob vám bude vyhovovat.

Pomoci lidem přejít z energie nepřijetí do energie přijetí.

Vzkaz pro vás.....

Často slyším, jak někteří lidé říkají: "Život nestojí za nic," což je hrozná afirmace. Dokážete si představit, jaké zkušenosti k vám takové prohlášení bude přitahovat?

Někteří lidé tvrdí, že "afirmace nefungují," což je opět samo o sobě afirmací. Myslí tím ovšem to, že nevědí, jak je správně používat.

 Přijměte ode mne pomocnou ruku a dopřejte si vykročení sami k sobě.

Já cítím podporu ve svých duchovních průvodcích, ale vy s nimi pracovat nemusíte. Předám vám vzkaz tak, jak pro vás přijde.

Afirmace vás nasměruje na vaši cestu a pomůže vám pochopit, jakou ohromnou sílu v sobě máte.

Vzkaz mého duchovního průvodce

  • Má cesta a energie je otevřená pro slova do srdcí jejich, kde slovo jen tak nestačí. Energie, která rozvibruje jejich světlo, bude uvolňovat stavidla k jejich zakletému zámku a otevře okna do jejich komnat. Světlo a Slunce může vstoupit do těchto síní.

"Prožívej každý den s radostí, láskou, vděčností a v souladu se svým srdcem."

Cena OSOBNÍ AFIRMACE

  • OSOBNÍ AFIRMACI OBDRŽÍTE E-MAILEM
  • K OBJEDNÁVCE PŘIKLÁDÁTE FOTO VAŠICH OČÍ
  • E-MAILOVÁ PODPORA jana@janasvestkova.cz

Cena OSOBNÍ AFIRMACE 350,- Kč

Kolikrát jste již v životě něčeho dobrého téměř dosáhli, ale jakoby vám to v poslední chvíli najednou uniklo.

Neplýtvejte časem hledáním důvodů, kterými se cítíte omezeni: nesvádějte to na špatné vztahy, problémy, nemoci, chudobu a tak dále.

Zapamatujte si, že podléháte zákonům svého vlastního vědomí, svých vlastních myšlenek a že jako výsledek způsobu svého myšlení si k sobě přitahujete určité zkušenosti.

MÝM VELKÝM PŘÁNÍM JE POMOCI VŠEM, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ PROBUDIT A ROZSVÍTIT SVÁ SRDCE, NÁŠ SPOLEČNÝ SVĚT.

Reference

Nad nabídkou MÉ OSOBNÍ AFIRMACE jsem vůbec neváhala. Chtěla jsem ji mít, byla jsem zvědavá a těšila jsem se na ni. Moje AFIRMACE od Janičky je něžná, motivující a výstižná. Mám ji uloženou v počítači, v mobilu, doma zdobí lednici a v práci pracovní stůl, tak, abych ji měla stále na očích. Hlavní ale je, že ji mám krásně uloženou také v hlavě a v srdci...Když se na ni podívám nebo na ni pomyslím, naplňuje mě pozitivní energií, pohladí mě po duši a jsem na ni pyšná. V mé AFIRMACI je velká pravda.
Markéta Musilová
Když jsem si přečetla svou afirmaci, která byla pro mě stažena, velice mě potěšilo ujištění, že jsem na správné cestě. Je to něco, na co jsem si sama před sedmi lety přišla pohledem do svého nitra a nyní přišla ta odpověď znovu, jako kdyby zvenku. Ale bylo to opravdu zvenku? 🙂 Také cítím svůj pohyb životem tak, jako bych se dostala znovu po letech do stejného bodu v sobě, ale je nahlížen z jiné perspektivy, přesto přišlo i toto poznání, určité rozjímání nad sebou tenkrát a nyní a uctění toho kým jsem teď - vděk, pokora, radost, ale i nepřehlédnutelný apel na zodpovědnost 🙂 Děkuji!
Dita Krhovská
Přišla mi nabídka na mou "OSOBNÍ AFIRMACI." S nadšením jsem nabídku přijala. Teď je mi  jasné, že můj život se ubírá tím správným směrem a tato AFIRMACE je pro mě důležitým mezníkem života. Mám ji stále na očích a neustále si tato slova opakuji. Je to moje pozitivní energie a naplnění. 
Vlasta Kantorová
Už delší dobu mam problém najít svou cestu a pochopit podstatu svých problémů. Právě proto jsem zkusila osobní afirmaci, a nebyla si moc jistá, co z toho bude. Výsledkem jsem byla z počátku zaskočená a nevěděla jsem, jak to celé uchopit. Jana mi moc pomohla a navedla mě správným směrem. Její podrobné a empatické vysvětlení pro mě bylo velkým přínosem. S afirmací jsem se naučila pracovat a nechávám se jí vést. Navedla mě na další cestu a těším se, že mě dovede do šťastného konce. Moc děkuji za tuto zkušenost
Veronika Fitzová
Od Janičky jsem dostala osobní afirmaci. Ze začátku jsem nechápala, co to je a k čemu mi to může být dobré. Vím, že s ní můžu probírat cokoliv, i když mi to někdy přijde hloupé. Vysvětlila mi vše, co se týká afirmace, abych se ji naučila správně používat. Můžu říct, že mi to každý den pomáhá zvednout sebevědomí a jít si za svým..
Veronika Cahová
Když jsem dostala osobní afirmaci od Jany, byla jsem velmi překvapena tím, jak může vědět, co právě nyní prožívám a co se v mém životě děje, protože afirmace odpovídala přesně tomuto. Je až neuvěřitelné, s jakou přesností je napsána. Rozlilo se mi krásné teplo u srdíčka, které se vzápětí proměnilo v mírný tlak, bylo mi tedy hned jasné, že nebude stačit si ji pouze přečíst, ale opravdu s ní pracovat. A tak jsem si ji pro začátek dala jako pozadí na monitor a trávím s ní každou volnou chvilku 🙂 Jsem zvědavá na změny, které mi přinese do života.
Šárka Němcová
Krásná a pozitivní informace, která je jedním slovem Život. Život tady a teď, protknutý radostí a láskou, prosvícený sluncem. Děkuji Jani za afirmaci tohoto rozměru, která je stejně zářivá jako Ty.
Ivana Landsperská

Co ještě pro vás mám.....

E-mailová podpora

Přeji si, abyste na té cestě vydrželi, vždyť není důležité jít do cíle rychle, ale jít vědomě. Budu tu pro vás v případě dotazů.

A co v případě, že se vám OSOBNÍ AFIRMACE nebude líbit?

Co když zjistíte, že to není prostě to, co jste čekali?

Záleží mi na vaší spokojenosti. V případě, že se rozhodnete, že OSOBNÍ AFIRMACE není pro vás to pravé, nejste připraveni jít sami sobě naproti, nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do 14 dnů od momentu zaplacení OSOBNÍ AFIRMACE a já vám bez otázek vrátím peníze v plné výši zpět.

 

Ale jsem upřímně přesvědčená, že OSOBNÍ AFIRMACE má potenciál změnit váš život od základů a výrazně zlepšit kvalitu vašeho života a vztahů!

Je vám něco nejasné? Máte nějaké otázky a chcete se na něco zeptat?

Napište mi na jana@janasvestkova.cz

Je mi vše jasné! Chci OSOBNÍ AFIRMACI