Registrace na 3denní program zdarma - právě otevřena. Stačí kliknout 💜

VÍTE, CO V ŽIVOTĚ CHCETE, ALE STÁLE SE K TOMU NEMŮŽETE DOSTAT?

A přitom máte tolik přání, a žádné se vám neplní.

Cítíte marnost a pomalu se smiřujete s tím, že v životě nebudete mít vše, co byste chtěli.

3 techniky vám pomohou snadno zjistit, čím si své touhy blokujete.

eBook vede k uvolnění zásadního bloku nebo problému, který vás aktuálně trápí, a prakticky ihned vám přinese úlevu.
Budete vědět, jak pracovat na odstranění svých bloků.
Naučíte se vnitřní vizualizací sami sobě pomoci.
Sami si vyzkoušíte, jak úžasně si dokážete pomoci formou barev.

Váš e-mail u mě bude v bezpečí. Spam nemám ráda, nikdy vám ho posílat nebudu,  z databáze se můžete kdykoliv odhlásit.

Reference

E-book Uvolnění energie je příjemný a praktický průvodce k vizualizaci toho příjemného a důležitého pro nás. Vizualizace je svobodná činnost, protože představivost je velice svobodná záležitost. A tento návod vám pomůže k tomu, představit si ten správný pocit. Určitě všichni známe Tajemství, ale většina z nás je nespokojená, a možná až zhrzená, že to nefunguje. Tady je to "tajemství," proč Tajemství fungovat bude. Velice překvapivá je také funkce pokory a strachu v našem životě. To vše se dozvíte v tomto e-booku. Já ho mohu jen doporučit.
Vlasta Antošováwww.antoska.cz
"Díky tomuto e-booku si uvědomíte, co potřebujete ve svém životě změnit. Uvědomíte si, co chcete a co přesně potřebujete. Pochopíte základní metodu, jak komunikovat se svým nitrem a díky tomu si vylepšit život. Pochopíte, že pro každou vnější změnu je nejdříve potřeba změna vnitřní. E-book je praktický a snadno se čte. Vřele ho doporučuji všem, kteří mají rádi osobní rozvoj a potřebují si v životě udělat jasno a pořádek."
Barbora Korunkovácestahubnuti.cz mandalybk.cz silamysleni.cz
První, co mě napadlo, když jsem ebook dostala, bylo to, že je super, že něco takového jako "návod na šťastnější život" vůbec vzniklo. Jakmile jsem měla čas sama pro sebe, hned jsem se s chutí pustila do čtení a plnění úkolů. Musím upřímně přiznat, že odpovědět si na některé otázky bylo trochu těžší. Prostě si uvědomit a hlavně sama sobě přiznat některé věci. Nad některými otázkami jsem musela přemýšlet trochu víc, abych v sobě objevila tu správnou a někdy i hodně schovanou odpověď. Nicméně díky tomu, jak je ebook dobře zpracován, mě krůček po krůčku vedl k objevení a ujasnění si některých věcí. Uvědomila jsem si svoje pocity, přání, tužby a také překážky, které mi brání v prožívání života a které jsem si dříve, možná i ze strachu, sama bála přiznat. Ráda se k ebooku vracím, když cítím, že se zase začínám odklánět od mého nového, šťastnějšího, veselejšího, spokojeného JÁ.
Iveta Němcová
Veľmi príjemné čítanie, pôsobí upokojujúco a zároveň naplňujúco. Vďaka cvičeniam v tomto eBooku sa dokážete vo svojom živote nielen zharmonizovať, ale aj sa zorientovať kde sa nachádzate a kam sa chcete posunúť ďalej a dostať. No hlavne, ako sa tam dá dostať. Je dôležité nájsť si v dnešnom uponáhľanom svete čas na seba, prehodnotiť svoje myšlienky, emócie, postoje a pracovať na sebe. Presne k tomu vám tento eBook pomôže.
Miroslava Atanasová, lektorka osobného rozvoja, koučka a terapetukawww.sebarozvoj.eu
E-Book Uvolnění energie je napsán s velmi laskavým a příjemným přístupem. Jednotlivé kroky na sebe plynule navazují, jsou srozumitelné a dají se lehce zařadit do každodenního života.
Petra Kubálkováwww.petrakubalkova.cz
eBook UVOLNĚNÍ ENERGIE 3 kroky, jak odhalit životní bloky a nastoupit cestu osvobození je skvelým pomocníkom na ceste k našej slobode, hojnosti, a splneniu našich túžob. Je skvelé, že obsahuje praktické príklady, vďaka ktorým je úplne zrozumiteľný spôsob, ako je možné dosiahnuť aj "nemožné". Je na to potrebná len jediná vec, nájsť si na seba a na jednotlivé cvičenia čas. A to je už na každom z nás.
Jana Hanusová
EBook "Uvolnění energie" jsem přečetla jedním dechem, je opravdu velmi krásně a poutavě napsaný. Práci autorky sleduji již delší dobu a myslím, že svými dary má opravdu lidem co předat. Tento eBook mi přijde jako jakási "první pomoc," když se necítíte dobře. Velmi rychle pomocí tří otázek a následného cvičení vede k uvolnění zásadního bloku nebo problému, který vás aktuálně trápí a prakticky ihned vám přinese úlevu. Vřele doporučuji!
Eva Pecháčováwww.optimalnihubnuti.cz