Hledáte změnu ve svém životě a nevíte, jak jí dosáhnout?

Toužíte znovu nalézt svou hodnotu a vydat se na cestu sebelásky?

Chcete najít odpovědi na své otázky?

Všechny odpovědi, které hledáte, máte ve svém nitru.

Mým posláním je jeho probuzení.

OSOBNÍ KONZULTACE

Na začátku naší cesty si nastavíme primární cíle, kterých chcete naší spoluprací dosáhnout.

Následně nastavíme strategii, což jsou kroky, které vás k cíli dovedou. Správně nastavená strategie je velice důležitá, neboť je opěrným bodem na naší cestě, který nám pomáhá udržovat směr, motivaci a pozornost, a zároveň nás ochrání před zbrklými rozhodnutími.

Na každém sezení si nastavíte "akce" do příštího sezení. Tyto akce jsou jakýmsi závazkem vůči vám samotným i vůči mně. Jsou to takové milníky na vaší cestě růstu a učení, pomáhají nám ohlédnout se za vaším pokrokem a plánovat další kroky. Bez nich bychom se neposouvali dále.

Lépe poznáte sebe sama, své jedinečné dary, talenty a silné stránky.
Utřídíte si myšlenky v patové situaci, dilematu či problému. Najdete řešení či cestu.
Opět naleznete svou vlastní hodnotu a odvahu vykročit na cestě k sebelásce.
Pochopíte své zkušenosti z jiného úhlu pohledu. Vykročíte si splnit své cíle, vize a přání.

Váš e-mail u mě bude v bezpečí. Spam nemám ráda, nikdy vám ho posílat nebudu,  z databáze se můžete kdykoliv odhlásit.

Reference

Janička je takové moje sluníčko. Vždy, když se sejdeme, tak z ní vyzařuje světlo, které mě vede po cestě "poznání sama sebe." A věřte nebo ne, stále je co objevovat. Momentálně prožívám hodně silné emoce, ať už je to hledání mojí vysněné práce a s tím spojené vzdělávání se, nebo další můj životní krok, který už se mi plní, a to je vlastní bydlení. Když se bavíme o vzdělávání se, netušila jsem, že v 51 letech půjdu naplno do účetnictví, které mě neuvěřitelně baví a naplňuje. Teď už jen čekám na tu nejlepší nabídku z vesmíru a věřím, že opravdu přijde. Vlastně i díky Janičce si toto všechno plním a uvědomuji. Copak bych před 3 lety tušila, že mě bolest, kterou mi způsobila kolegyně v práci, natolik nakopne a já jí ze srdce poděkuji za to, že mě tak ponížila? Ona mě vlastně udělala šťastnou. Díky ní chci práci, která mě baví a naplňuje. Jsem jí za to vděčná. A nejen jí, ale i Janičce a hlavně sobě, protože jsem si uvědomila, co je pro mě skutečně dobré a důležité. Tím bych chtěla říct, že by si člověk měl uvědomit svou hodnotu, nepodceňovat se a hlavně být sám sebou, sám se sebou a mít se rád. A pokud budete tápat, nebo si nebudete vědět rady, jak začít, určitě Vám vřele doporučuji moji jedinečnou kamarádku Janičku a její konzultace, terapie, kterými jsem si prošla osobně i já a věřte, že vše se dá zvládnout a posunout se o krůček šťastného bytí dál.
Vlasta
Vždycky se moc těším, když jdu k Janičce do pracovny. Moc krásně to tam voní a je to tam prostorné. I když jsem tam byla už několikrát, pokaždé mám pocit, jako kdyby to byla moje první návštěva. Pokaždé si její pracovnu prohlížím s údivem. Ať už její obrazy, co tam visí, nebo rozložené karty na stole. Neberu to ani jako pracovnu, ale spíš jako kouzelnou místnost, kde může být člověk plně uvolněný a být sám sebou. Už druhým rokem navštěvuji pracovnu. Musím říct, že ať sem bydlela 15 km, nebo teď přes 200 km, vždycky se snažím najít k Janě cestu, ať už za účelem ji vidět, nebo aby mi pomohla v mojí cestě být lepší a netrápit se minulostí. Vím, že je to člověk, kterému můžu věřit a říct, co mě trápí nebo trápilo, aby jsme odblokovaly staré vzorce. Bylo pro mě velmi těžké jí plně důvěřovat a říkat věci, které mě trápí, ještě když jsem ji vůbec neznala. Ale jsem ráda, že jsem to zvládla a ona mi tak mohla pomoci z mnoha špatných situací, co mě potkávaly, abych se hnula z místa nebo z takzvaného bludného kruhu.
Veronika
Tvoje sezení bych určitě doporučila všem lidem, kteří stejně jako já hledají sami sebe. Díky Tobě se zase těším na každý nový den. Cítím se veselejší, spokojenější, klidnější a hlavně upřímnější sama k sobě. Jsem moc ráda, že jsi mě (a vlastně i mým dětem) vstoupila do života. Vděčím Ti za svoje NOVÉ JÁ.
Iveta