OBJEDNÁVKA OSOBNÍ AFIRMACE

PRO SEBE NA TADY A TEĎ

 • ANO
  Objednávám si OSOBNÍ AFIRMACI v hodnotě 350 Kč.
 • ANO
  Vím, že k objednávce musím doložit foto svých očí na e-mail jana@janasvestkova.cz.
 • ANO
  Vím, že OSOBNÍ AFIRMACI dostanu elektronicky v podobě e-mailu na svůj uvedený e-mail v objednávce, a to do 7 dnů po jejím zaplacení.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle, a že toto není OSOBNÍ AFIRMACE pro mě, mohu 14 dnů od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • ANO
  Překontroval jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především e-mailovou adresu, na kterou chci OSOBNÍ AFIRMACI zaslat.

Upozornění pro Slovensko: Pokud požadujete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně  dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobu nejste, nebo se jí stát nechcete, doporučuji zakoupit si ebook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Nad nabídkou MÉ OSOBNÍ AFIRMACE jsem vůbec neváhala. Chtěla jsem ji mít, byla jsem zvědavá a těšila jsem se na ni. Moje AFIRMACE od Janičky je něžná, motivující a výstižná. Mám ji uloženou v počítači, v mobilu, doma zdobí lednici a v práci pracovní stůl, tak, abych ji měla stále na očích. Hlavní ale je, že ji mám krásně uloženou také v hlavě a v srdci...Když se na ni podívám nebo na ni pomyslím, naplňuje mě pozitivní energií, pohladí mě po duši a jsem na ni pyšná. V mé AFIRMACI je velká pravda.
Markéta Musilová
Od Janičky jsem dostala osobní afirmaci. Ze začátku jsem nechápala, co to je a k čemu mi to může být dobré. Vím, že s ní můžu probírat cokoliv, i když mi to někdy přijde hloupé. Vysvětlila mi vše, co se týká afirmace, abych se ji naučila správně používat. Můžu říct, že mi to každý den pomáhá zvednout sebevědomí a jít si za svým..
Veronika Cahová

Potřebujete pomoc?

Napište mi na jana@janasvestkova.cz nebo volejte na 603 460 796.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.