60minutový online workshop

Energetický dotek LÁSKY

Prožitkový, harmonizační a transformační proces pro vaše srdce.

Objevte v sobě posvátné místo, kde je uložena veškerá moudrost a odpovědi na vaše životní otázky.

Jediný termín v tomto roce 8. 3. 2023

Přijměte emocionální a duchovní podporu, abyste vyléčili a zacelili své srdce

Rozlouskněte tvrdou skořápku, která vám brání v rozhledu na možnosti a řešení vaší situace.
Zahoďte slupku, která nepouští do těla to hřejivé teplo.
Odložte smutky a trápení, které vás stahují do nízkých vibrací.

Dovolte si konečně UVIDĚT, kam oPRAVDU vede vaše cesta.
Naplňte se světlem, důvěrou a radostí. 
Dotkněte se lásky bez podmínek.

Po doteku LÁSKY už nic nebude stejné

Srdce je domovem vašeho nitra.
Most, kde se potkává lidský svět s duchovním.

Dovolte si jemně a laskavě vyčistit, zklidnit a uzdravit své srdeční centrum. Osvobodit se. Dozrát.

Nechte se vést a spojte se s vaší vnitřní moudrostí.
Povedu vás laskavě, s klidem a radostí.

ENERGETICKÝ DOTEK LÁSKY

Co vás na workshopu čeká?

  • 60–90minutová vedená meditace s vizualizací pro uzdravení vašeho srdce (srdeční čakry) a energetické propojení s vaším srdcem.
  • Ochutnání vlastní esence. Pocítíte úžasný pocit lásky a světla ve vašem srdci, který má svou chuť a vůni. Proud, který je tu neustále, nikdy neubude a nekončí.
  • „Dotek Lásky“, který s vámi bude ve vašem životě už napořád. V každém pohledu, doteku, kroku a ve vašem srdci.
  • Jedinečný VZKAZ. Může přijít zpráva jen pro vás, účastníky workshopu. To je vždy krásné a nečekané překvapení.
  • BONUS: E-mailová série tipů „Jak pracovat s energií LÁSKY“

Nemusíte dělat NIC. Ani si psát.
Jen skrze sebe necháte proudit nekonečnou lásku a světlo. Jen tak budete.
A vše se bude dít.

Už 4. běh workshopu. Jediný termín v roce 2023

Cena workshopu je 1 111 Kč
Platby ze zahraničí 48 € + 21% DPH

Omezený počet míst.
On-line setkání proběhne 8. 3. 2023

Co říkají ti, kteří už dotek prožili?

Ahoj Jani, včera to bylo úžasné, jen jsem to prostě musela nechat dojet🙈 Byla jsem v nádherných energiích a nechtělo se mi dělat vůbec nic, jen tak si být😃
Energetický dotek lásky byl nádherný zážitek, a jak si říkala ve videu, to se nedá popsat, to se musí zažít 😍
Nevěděla jsem, co od toho čekat. Krásně jsi nás vedla do našeho srdce, do naší lásky a podstaty, a když jsme se dostaly ke své esenci, cítila jsem úplné odpoutání od všeho a jakoby splynutí nebo rozpouštění, stávání se součástí obrovského prostoru, nedokážu to dost dobře popsat. Jen vím, že se mi z toho vůbec nechtělo odejít 😍
Ještě jednou Ti moc děkuji za úžasný prožitek a děkuju za to, co pro nás děláš🥰
Lucie
Milá Janičko, děkuji Ti za dnešní očistný Dotek lásky. Vím, že jsem sebe i své srdce zavírala a cítila jsem, že potřebuji upustit napětí, pustit, propustit a prosvětlit, prozářit. Vše se dělo.
Vnímala jsem pole lásky, už když jsme začaly, a to mě dojímalo, a pro mě už proces začal. Už jen to, že jsem viděla známé tváře a jak jsme na sebe mávaly, bylo moc milé. Děkuji Ti, že nás takhle provázíš a zprostředkováváš nám jiný náhled a moc příjemný prožitek.
Vnímám to jako léčivé. Skořápka praskla, došlo k pročištění a prozáření. Vizualizace byly hezké a vydržela bych to dýl. Cítím teď takový klid a zároveň víc vnímám vibrace v srdíčku.
Eva
Energetický dotek Lásky bol nezvyčajný zážitok. Už pred začiatkom som pociťovala akoby motýle v bruchu. Počas dotyku si nás úžasne viedla a dávala presne mierené usmernenia, ktoré mi úžasne pomohli.
Odchádzala som s krásnym pocitom, že som mala možnosť objaviť v sebe svoj chrám. Vplyv dotyku som pocítila aj neskôr po skončení zoomu. Ťažko sa to opisuje slovami, pretože je to o pocitoch, láske, vnímaní sveta. Ďakujem, že som sa mohla zúčastniť tohto dotyku.
Lenka
Milá Janičko, Energetické propojení LÁSKY bylo něco nepopsatelně úžasného. Představovala jsem si před setkáním spoustu věcí, co asi bude, jak to bude. Ale pak jsi nás dokonale odpoutala od reality a já jsem vstoupila do svého chrámu. A přiznám se, že v tu chvíli, jak jsi říkala, ať si u toho dýcháme, tak jsem snad na pár vteřin přestala dýchat. Děkuji za ten úžasný prožitek, nedá se to ani popsat. S láskou a pokorou v srdci. Mám Tě moc ráda Janičko, za všechno, co pro nás děláš. Jsi úžasná žena.
🥰🥰🥰💐🌷🌹🥀🌈❤️🧡💛💚💙💜💞💓💖💝💗
Ailien

Kdo vás prožitkem povede

Jana Švestková

Průvodkyně svět(l)em duše a propagátorka životního stylu PROBUZENÍ NITRA.

„Sama jsem si musela prvně objevit a dovolit své pravé a skutečné já.

Díky vztahům, zkušenostem a hlavně světelným průvodcům jsem došla do té oázy klidu a hojnosti. Najednou jsem vše pochopila. Spojila jsem se se svým srdcem jako s přítelem, který mi z čistého srdce pomáhá a plní má přání na mé cestě.

Pomohu i vám otevřít srdce, abyste lásku prožívali hluboce a bezpodmínečně. Abyste docílili citového sjednocení a radosti.“

Kdo vás zážitkem povede

Jana Švestková

Průvodkyně svět(l)em duše a propagátorka životního stylu PROBUZENÍ NITRA.

Sama jsem si musela prvně objevit a dovolit své pravé a skutečné já.

Na vztazích, a díky světelným průvodcům, jsem mohla vždy zjistit, kde se právě nacházím. Vzít je jako pomocníka a spojit se s nimi jako s přítelem, který mi z čistého srdce pomáhá a plní má přání na mé cestě.

Pomohu i vám otevřít srdce, abyste lásku prožívala hluboce a bezpodmínečně. Abyste se mohla inspirovat do svého života a docílit citového sjednocení a radosti.

Co je důležité, je viditelné srdcem, očím neviditelné

Pojďte se pod mým vedením spojit s posvátným místem ve svém těle a dovolte si duchovní vyléčení a očistu.

Začnete se na na sebe i svět dívat srdcem.
Komunikovat a rozhodovat se srdcem.
Vnímat život srdcem.

Už víc neanalyzujte své možnosti hlavou.
Pociťte řešení srdcem.

On-line setkání proběhne 8. 3. 2023

Jak společný workshop proběhne

8. 3. 2023 večer

Do vašeho středu se vydáme ve středu 8. 3. přes aplikaci ZOOM. Odkaz pro připojení dostanete ráno na e-mail uvedený v objednávce.

Ale POZOR!
Je důležité dorazit přesně, včas
, protože po spuštění workshopu už není možné do něj vstoupit.

Na co se můžete těšit

Vedená prožitková meditace „Energetický dotek LÁSKY“ je bez záznamu.

Transformační zážitek a propojení se svým srdcem vám pomohou nejen zvýšit svou vibraci, ale také si díky osobnímu prožitku vědomě tvořit realitu.

Probuďte teplo ve svém těle

Otevřete své srdce, propojte se s ním a vpusťte do něj obrovský, nádherný živel jménem LÁSKA. Je to úžasné a osvobozující. 

Láska je vaším zdrojem.
Chraňte ji ve svém srdci. Hýčkejte ji.
Tančete s ní v tom svém krásném chrámu.

Cena workshopu je 1 111 Kč
Platby ze zahraničí 48 € + 21% DPH

Počet míst na zoomu je limitovaný.
Jediný termín. Další workshop proběhne až v roce 2024.

„Moja tretia cesta do srdca s tvojim vedením bola nádherná.
Zasa ma pustila o čosi hlbšie a ďalej.“

Krásné, laskavé vedení a nepopsatelný zážitek setkání se sebou. Podívat se obrovského prostoru srdce a lásky je nezapomenutelné. Cesta k otevření srdce, jak pocítit lásku, více porozumění, hlouběji, opravdověji.
Já jsem láska, láska jsem to vystihuje.
Marcela
Často slyšíme o bezpodmínečné lásce a mnozí ani nevíme, co si pod tímto máme představit. A tady pod vedením Janičky dostáváme dar a možnost se této bezpodmínečné lásky kdykoliv dotknout a kdykoliv ji projevit.
Celou dobu jsem vnímala doprovod Andělů. Krásný proces propojení s Vesmírem, uzdravení aury a otevření svého chrámu – svého srdce. V mém případě křišťálově čistý nekonečný prostor, uprostřed s fontánou plnou zlaté bezpodmínečné lásky. Tančila jsem kolem fontány, dotýkala se gejzírů, které tryskaly skrze ústa 5 delfínů, nabírala jsem lásku do dlaní a rozstřikovala ji všude kolem, do všech svých buněk i mimo mé tělo. Nádherný pocit plný klidu a míru zůstává ve mě.
A když se s odstupem času jen tak lehce dotknu prsty svého srdce, jsem okamžitě zase v tomto krásném prožitku uprostřed mého chrámu, uprostřed mého srdce. Janičko, z celého srdce ti děkuji za tento dar a nezapomenutelný prožitek.
Anna Marie
Energetický dotek Lásky byl pro mě úžasný prožitek, který mi už zůstane navždy. Pod laskavým vedením Janičky jsem měla možnost vejít do svého chrámu srdce, kde jsem pocítila naprostý klid a spojení se svým srdcem. Byl to povznášející pocit. Do tohoto propojení se vracím každý den ráno. Moc za to děkuji.
Jana
Energetický dotek lásky se asi ani nedá moc popsat slovy, to musíte prostě zažít. Každý ho zažije trochu jinak, po svém, ale zároveň všichni dohromady. A kdo se jednou dotkne svého srdce, bude to chtít dělat čím dál častěji a častěji, ze začátku možná trochu nevědomě. Ale když přizvete na svoji cestu své srdce, nic už nebude jako dřív.
Děkuji Janičce, že jsem tohle mohla zažít. Teď se se svým srdíčkem učím žít vědomělěji a zázraky se opravdu dějí.
Lucie

Mohlo by vás ještě zajímat...

Jak přesně společný večer proběhne?

Všichni se setkáme v domluvený čas přes ZOOM. Když nestihnete začátek, už není možno do workshopu vstoupit. Nejdříve si vysvětlíme, proč srdce a proč dotek lásky. Vysvětlím, jak je dotek lásky důležitý v našich životech a jak často na něj zapomínáme nebo ho podceňujeme. Pak jdeme do vedené meditace s vizualizací do uzdravení srdeční oblasti, do srdce. Vše přizpůsobuji skupině, podle toho, jak je potřeba.

Proč není z workshopu záznam?

Záznam není, protože je jen jedna cesta. Tento moment setkání je jedinečný a zůstává natrvalo. Každý si odnese přesně to, co potřebuje. Proto není třeba vracet se do stejného prožitku.

Je vedená meditace s vizualizací bezpečná?

Meditace s vizualizací je bezpečná. Každý sice prožívá v daný moment svůj jedinečný zážitek, ale díky své intuici vždy vidím, když se někdo zasekne, lekne. S laskavostí do meditace vstupuju svými vhledy a po celou dobu držím bezpečný prostor.

Nemedituji. Je tento workshop i pro mne?

Ano, je. Workshop se hodí i pro ty, kterým nefunguje vizualizace a nic nevidí. Máte zase jiné vjemy, pocity, přichází i slova. Vždy se najde cesta, jak k sobě můžete mluvit a prožitek si prožít. Hlavní je nehodnotit a nic neočekávat. Vše, co má přijít, přijde.

Propojte se se svým srdcem

Budete v úžasu, kolik lásky a světla v něm máte.
Naučte se vidět sebe sama i ty druhé v lásce.
Začněte s lehkostí plachtit na oceánu své lásky,
prožitků a intuice.

On-line setkání proběhne 8. 3. 2023
Jediný termín. Omezený počet míst.

Máte otázky?

Napište mi na jana@janasvestkova.cz
Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.