Registrace na 3denní program zdarma - právě otevřena. Stačí kliknout 💜


Máte jasné sny, ale nevíte, jak se k nim dostat, kde začít. 

Přešlapování na místě už vás nebaví. 

Ve svém okolí nenacházíte pochopení, jste jako ve vakuu a bytostně víte, že máte něco udělat, ale nevíte co.

Cítíte, že nastal právě ten správný čas vzít svůj život do vlastní režie, psát scénáře a rozhodovat o obsazení herců.

Změnu můžete udělat právě teď.

Naučte se vidět krásu tam, kde ji ostatní nevidí, a cítit Lásku, kde je prázdnota.

Naučte se vidět život takový, jaký doopravdy je. Bez lží a přetvářky.

DOVOLTE SI ŽÍT ŽIVOT V SOULADU SE SVOJÍ DUŠÍ A PODPOROVAT SE NA CESTĚ SPLNĚNÝCH SNŮ.

Co když vám řeknu, že můžete řídit svůj život vy sami. 

STAČÍ JEN, když se vědomě propojíte s vaším Vyšším já a dosáhnete důvěry sami v sebe a svoji intuici. 

Když začnete u sebe, druhé budete inspirovat, pomáhat jim a zvedat jejich světelnou energii, úroveň bytí.

Budete umět vědomě.....

 • ROZHODNUT SE, DĚLAT, CO VÁS BAVÍ, NAPLŇUJE A DÁVÁ SMYSL.
 • ZPRACOVAT SVÉ EMOCE, ROZUMĚT SVÝM MYŠLENKÁM A ZNÁT SVŮJ SMĚR.
 • VYSTOUPIT ZE ZAČAROVANÉHO KRUHU, VNÍMAT SAMI SEBE A SVÉ ŽIVOTNÍ POTŘEBY.
 • ŽÍT VŠEDNÍ ŽIVOT NEVŠEDNÍM ZPŮSOBEM A POHÁR ŽIVOTA SI PLNIT TÍM NEJLEPŠÍM LEKTVAREM.

JEDNOU Z CEST, JAK TOHO DOSÁHNOUT, JE PŘEVZETÍ ZODPOVĚDNOSTI ZA SVŮJ ŽIVOT, STÁT SE TVŮRCEM.

Jmenuji se Jana Švestková

Chtěla bych vás motivovat a ukázat vám na svém příběhu, že vždy jde něco udělat, že jsme sami tvůrci našich životů a našich myšlenek.

Na základě svých zkušeností jsem pro vás zpracovala eBook, ve kterém vás krok za krokem provedu tím, jak můžete nastoupit na cestu sami k sobě.

Výsledkem mé dosavadní celoživotní cesty je, že jsem se naučila vstupovat do svého nitra, do své vlastní podstaty, do chrámu své duše,

                        “NAŠLA SEBE SAMA.” 

Vyřešila si bolesti, zklamání, nepochopení a staré vzorce, které už nepotřebuji. A když nějaké přijdou, už se z toho nehroutím, umím je rozklíčit a zpracovat.

Věřím ve své Vyšší já, svému Bytí a svému srdci tak, že vše, co se mi děje a ke mně přichází, je pro mé nejlepší dobro. 

Pomohu vám rozvinout a propojit váš jedinečný potenciál s vaším nitrem, ve kterém najdete nejlepšího přítele, lékaře, rádce, učitele, Lásku a naději.

 

 

Dovolte mi vás podporovat, motivovat a doprovázet na vaší cestě sebepoznání, na kterou nikdy není pozdě.

eBook POZNEJ SEBE SAMA a vědomě vykroč.....!!! 

 • Vás naučí a povede, jak si spojit všechny uvolněné nitky ve vašem životě a navázat je opět do svého nitra. 
 • Otevře vám poznání, které s vámi rezonuje a necháte ho vplout do svého osobního života.
 • Naučíte se chodit do svého chrámu, kde máte všechny pravdivé odpovědi, oázu klidu a úžasnou zahradu.
 • Dokážete si v běžném životě uvědomovat, která energie je pro vás přínosná a která naopak ne.
 • Dokážete si vědomě uvědomit, které programy jsou vaše vnitřní nebo vnější převzaté.
 • Naučíte se s nimi pracovat a už nikdy nebudete řešit, několik let zpětně, vaše bolesti.
 • Naučíte se své tělo vědomě čistit a už nikdy v něm neusazovat traumata a trápení.
 • Naučíte se říkat NE nebo naopak ANO.

Největší přínos vnímám v tom, že budete příkladem pro své děti a pro své okolí. Vědomě je budete svou přirozeností je učit, jak žít, umět si poradit.

Co eBookem získáte.....

eBook Poznej sebe sama vám bude skvělým společníkem do všech oblastí vašeho života, nemusí se jednat hned o tragédii, vážnou nemoc, ztrátu blízké osoby, rozvod.

A to já osobně vnímám jako největší PLUS, že jej můžete aplikovat i do běžných dnů vašeho života, a tím pádem udělat svůj život ještě vědomější a bohatší.

Témata jsou velice jednoduchá a přitom hluboká, zabývají se nejrůznějšími vnitřními procesy, které se ve vás nejspíše v průběhu eBooku budou odehrávat.

Co dalšího na vás ještě čeká.....

UNIKÁTNÍ INFORMACE

Jak postupovat, když skutečně v životě nemáte sílu a cítíte se na dně. Dostanete praktické rady a efektivní návody, abyste to zvládli změnit, a dostali se opět do rovnováhy. Pochopíte, proč se vám ve vašem životě dějí stále stejné scénáře.

NÁVOD, KROK ZA KROKEM

Seznámíte se sedmi praktickými cvičeními, díky kterým můžete změnit svůj pohled na životní události a osvobodit se od svých nezpracovaných emocí. Budete vědět, jak s nimi efektivně a s laskavostí pracovat.

RADOST ZE ŽIVOTA

Naučíte se vědomě komunikovat se svým tělem. Díky vědomé práci sami se sebou získáte vnitřní pohodu, podpoříte vaše psychické i fyzické zdraví a výrazně zvýšíte kvalitu vašeho života.

Vzkaz pro vás.....

Záleží mi velmi na tom, aby vám eBook POZNEJ SEBE SAMA, vědomě vykroč...., sloužil a pomohl se podívat na svůj život z jiného pohledu, než jste doposud zvyklí.

Je spoustu věcí, přísloví a pravd, které již byly vyřčeny. Nerada bych, aby eBook zapadl jen do přečtení dalších materiálů, ale aby vás skutečně vedl do akce. 

Je velkou pravdou, že bez vás tento eBook nebude uveden v život.

Každý člověk je jedinečný, ale přitom jsme propojení, jeden od druhého se můžeme učit. 

Přijměte ode mne pomocnou ruku a dopřejte si vykročení sami k sobě.

Cena eBooku POZNEJ SEBE SAMA a vědomě vykroč....

 • 7 KAPITOL ZPRACOVANÝCH DO PODKAPITOL
 • 7 BONUSŮ S PODROBNÝMI NÁVODY, KROK ZA KROKEM, JAK JE NEJLÉPE ZPRACOVAT PRO VÁŠ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH
 • E-MAILOVÁ PODPORA jana@janasvestkova.cz

Cena eBooku 690,- Kč

Mně samotné dlouho trvalo, než jsem došla sama k sobě. Bylo mnoho rádců v mém okolí. Všichni věděli, že "to" je blbě, ale nikdo nevěděl, jak "to" udělat lépe.

Dříve dala bych cokoliv, kdyby mi někdo ukázal cestu. 

Až když jsem si tu cestu osobně prošla, prožila, dostávala k ní informace a vhledy, dává mi můj život, všechny příčiny a následky, následky a příčiny, smysl.

MÝM VELKÝM PŘÁNÍM JE POMOCI VŠEM, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ PROBUDIT A ROZSVÍTIT SVÁ SRDCE, NÁŠ SPOLEČNÝ SVĚT.

Nemůžete se rozhodnout, zda je eBook právě pro vás?

Dopřejte si chvilku klidu.....

Ztište se a zeptejte se sami sebe, je tento eBook POZNEJ SEBE SAMA, vědomě vykroč....., právě pro mne? 

Odpověď přijde, věřte sami sobě. V případě, že přišla odpověď ANO, neváhejte ani minutu, jste připraveni.

Ale je také možné, že vám přišlo NE, což se určitě může stát a je to v pořádku. Vám bych pak doporučila položit si ještě doplňující otázky. Odpovědi si zapište, musí to být vždy to první, co vás napadne. To je správně, následně se už zapojuje rozum.

Bojím se toho?
Čeho se bojím?

Když se na to teď podíváte, co jste zjistili? Není v tom náhodou nějaká lenost, strach a nebo přikrytí dekou, abyste do toho neviděli? 

Určitě se můžete rozhodnout, zda s tím chcete něco dělat. Kdybyste chtěli znát můj názor, tak opravdu i pro vás je tento eBook Poznej sebe sama, vědomě vykroč..., jen to bude na začátku od vás vyžadovat velkou odvahu, odříkání lenosti, zavírání očí nad vším, co vás trápí.

Nebojte, půjdeme spolu krůček po krůčku, a uvidíte, že to zvládnete.

Reference

Jedním slovem? Nadšení. Považuji za velké štěstí, že jsem natrefila na ebook Poznej sama sebe. Osobním rozvojem se zabývám už nějakou dobu a přivedlo mě k tomu narození hendikepovaného syna. Při čtení ebooku se mi chtělo několikrát brečet, jak silně jsem cítila, že se mi dostává až do hloubky duše. A našla jsem v něm opravdu hodně praktických tipů, jak se posouvat, jak přijít na kloub věci a měla jsem mnoho AHA momentů. Ebook je doslova nabitý praktickými cvičeními a pokud se pustíte do práce na sobě, řekla bych, že zlepšení vašeho života je v podstatě garantované! Tenhle poklad je pro každého, kdo chce aktivně zamakat na svém štěstí, klidu, pohodě a rozumět sám sobě. A když už jste na cestě sebepoznání, tak funguje jako dokonalý manuál toho, jak číst signály, které dáváme sami sobě. Tohle dílo stojí za to!
Lucie Václavková
Nádherná obálka knihy ve mně vzbudila zvědavost, stejně tak, jako krásný název, který je silný jako magnet a prostě vás přitáhne. Neměla jsem žádná očekávání, spíše jsem byla zvědavá. A ano, je to krásný příběh s vysokou přidanou hodnotou. Protože už roky praktikuji jógu, medituji a hledám vždy smysl pod povrchem věcí, vím, že náš život může dostat zcela nevídané kvality, pokud to připustíme. Tuto překrásnou knihu doporučuji všem, kteří ví, že nejsme pouze fyzické tělo, že existují i jiné dimenze bytí, a že náš život, se vším, co k němu patří, může být nádherný. A můžeme ho řídit sami. Přestože, jak jsem psala, já sama mnohé z těchto věcí již znám, dozvěděla jsem se mnoho nového a vřele doporučuji. Především těm, kteří na cestě životem trochu tápou a nevidí světlo na konci tunelu. A taky těm, co neví, jak odpustit. Pokud chcete poznat, jak je to úlevné, kupte si tuto nádhernou knihu.
Anna Slezáková
Můj život nabral další nový směr a je to fukot, síla a ukotvení. Jsem si jistá, že také díky tvému ebooku. Jako bych našla svého parťáka. Vše má svůj čas. Vše je dobré. Tvůj ebook jsem přečetla jedním dechem, ihned jak jsi mi ho poslala, je jedním slovem jedinečný a moc Ti za něj děkuji. Má obrovskou přidanou hodnotu.Cítím vděčnost. Je to dar, že umíš sdílet s ostatními svou míru vědomí a pomáhat jim objevit nebo připomenout si tu svou. Já sama jdu také touto cestou a pro mě byl tvůj ebook opět připomenutím, že nestačí vědět, ale je třeba to žít. Je to úžasný manuál praktických dovedností návratu k sobě, ať už jsme na své cestě kdekoliv....Vracím se k němu opakovaně a dávám postupně do praxe vše, co už dávno vím, ale.... Doporučuji všem , kteří chtějí žít svůj život jednoduše ve své výjimečnosti, vnitřním klidu, lásce a porozumění. Návrat k sobě je ten největší poklad a ty ukazuješ cestu, jak tam dojít hravě a jednoduše a já Ti za ostatní a za sebe moc děkuji, že jsi a že to s námi sdílíš. Za mě TOP v tom, co jsem doposud četla a to jsem toho už přečetla hodně. Děkuji, že dokážeš předat to , co víš a učíš to žít. S láskou a vděčností
Oldřiška Odstrčilová
Na eBooku POZNEJ SEBE SAMA se mi líbí právě ta možnost toho zkoumání, objevování pravdy o tom "Kdo jsem já?" Velmi jsem si oblíbila i cvičeníčko s tělem. Zejména pak tu část protahování. Zjistila jsem, že mi velmi dobře dělá protahování nohou:) Janin "návod na štěstí" je podáván srozumitelnou a lehkou řečí a je určen každému, kdo si klade otázky a nebojí se sám sebe poznávat. A opravdu, stojí to za to:)
Dita Krhovská

Co ještě pro vás mám.....

K eBooku získáte 7 BONUSŮ ZDARMA + mapu

E-mailová podpora

Přeji si, abyste na té cestě vydrželi, vždyť není důležité jít do cíle rychle, ale jít vědomě. Budu tu pro vás v případě dotazů.

A co v případě, že se vám eBook nebude líbit?

Co když zjistíte, že to není prostě to, co jste čekali?

Záleží mi na vaší spokojenosti. V případě, že se rozhodnete, že eBook není pro vás to pravé, nejste připraveni jít sami sobě naproti, nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do 14 dnů od momentu zaplacení eBooku, a já vám bez otázek vrátím peníze v plné výši zpět.

 

Ale jsem upřímně přesvědčená, že tento eBook má potenciál změnit váš život od základů a výrazně zlepšit kvalitu vašeho života a vztahů!

Je vám něco nejasné? Máte nějaké otázky a chcete se na něco zeptat?

Napište mi na jana@janasvestkova.cz

Je mi vše jasné! Chci poznat sebe sama, vědomě vykročit