OBJEDNÁVKA varianta VIP

TRANSFORMAČNÍ CESTA

4týdenní cesta rodovou linií s Janou Švestkovou
Program probíhá pouze ve FB skupině

  • ANO, objednávám 4týdenní program TRANSFORMAČNÍ CESTA – varianta VIP CESTA s 8 týdenním vedením a s bonusy za 12 970 Kč. Platba ze zahraničí je 564 € + 21% DPH.
  • Vím, že mi po uhrazení faktury přijdou 30. 10. 2023 přístupové údaje do Facebookové skupiny na e-mail uvedený v objednávce. Je jen na mé osobní zodpovědnosti, zda se k ní připojím.
  • Vím, že program TRANSFORMAČNÍ CESTA je 4týdenní a podpora Jany Švestkové ve FB skupině TRANSFORMAČNÍ CESTA 2023 je 8 týdnů. Skupina bude aktivní pouze pro mé sdílení do 29. 2. 2024.
  • Jsem plně seznámena s tím, že se mohu naučit naslouchat svému tělu, porozumět signálům a změnit postoje ke svému životu. Jsem upozorněna a jsem si vědoma, že informace, které získám, v žádném případě nenahrazují lékařskou péči, a je na mé plné zodpovědnosti, jak s nimi naložím.
  • Překontrolovala jsem si pečlivě všechny údaje uvedené v objednávce, především e-mailovou adresu, na kterou chci zaslat přístupové údaje k programu TRANSFORMAČNÍ CESTA.

Upozornění pro Slovensko: Pokud požadujete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobu nejste, nebo se jí stát nechcete, doporučuji zakoupit si program na fyzickou osobu nepodnikatele.

Vyplňte, prosím, pečlivě své údaje do objednávky

Janičko, děkuji moc ❤️🌈🙏, hodně mi to pomohlo, i když už jsem rodovou linii čistila několikrát, tohle bylo jiné, intenzivní, jakoby zhutnění toho všeho v krátký čas (aspoň pro mě), cítila jsem se skvěle jak při procesu čištění, tak po něm i v noci jsem se konečně po 14 dnech vyspala.
Markéta K.
Jani, ještě jednou moc děkuji, byl to velmi silný zážitek❤️. Znáš mě, že já toho moc nevidím, spíš se mi objevují vzpomínky a situace z minulosti, pocity... Dnes jsem poprvé i fyzicky cítila. Na začátku byla řada žen, kde se mi postupně zjevovaly obličeje maminky, babiček (jednu znám jen z fotek), prababiček, tet,... zvláštní bylo, že jsem jakoby vnímala jejich nálady (možná povahy nebo pocity - radost, štěstí, únavu, smutek - vždy u dané ženy).
Magdalena M.

Potřebujete pomoci?

Napište mi na jana@janasvestkova.cz
Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.

Potřebujete pomoci?

Napište mi na jana@janasvestkova.cz
Jsem tu pro vás a ráda vám pomohu.