OSOBNÍ AFIRMACE

Jsi otevřená afirmacím? 

Přinesu ti z tvého nitra tvoji jedinečnou osobní afirmaci na tady a teď.

Slova, která pro tebe přijdou, jsou energie, která vytvoří pohyb a vibraci jako podporu pro tvůj osobní růst, probuzení, posun. 

Afirmace tě nasměruje na tvoji cestu a pomůže ti pochopit, jakou ohromnou sílu v sobě máš.

Cítíš, že to není ono, ale přesto se stále nemůžeš pohnout z místa?

Máš už delší dobu problém najít svou cestu a pochopit podstatu svých problémů?

 

S radostí ti mohu nabídnout tvoji osobní afirmaci, z pohledu tvých očí, vhledem do tvého srdce, která ti buď pomůže něco z tvého života odstranit, nebo pomůže něco nového ve tvém životě vytvořit. 

Zjistíš, že má kouzelnou moc, že to nejsou jen slova na papírku, ale slova tvé duše.
 
Mám dar naladit se na tebe a přinést ti přesně tu afirmaci, která ti v tento čas nejvíce pomůže.

ZÍSKEJ PRO SEBE OSOBNÍ AFIRMACI 

Jana Švestková - probouzím vaše světlo

Afirmace otevírá dveře a je počátečním bodem na cestě ke změně. 

Mohu stáhnout automatickým písmem speciální afirmaci jen pro TEBE.

Afirmace, kterou stahuji z hloubi tvé duše, je linie, která se díky svému procítění a odříkávání dostává tvého podvědomí a uvolňuje zablokované energie tak, aby ses posunula nebo něco zvládla pro své nejvyšší dobro. Její vibrace je velice mocná. Tím, že ji  procítíš skrze srdce, si odstraníš bludné kruhy a pohneš se z místa. 

Afirmaci se můžeš naučit nazpaměť a odříkávat v duchu, jak ti to přijde. Ze začátku to většinou jde těžko, ale pak, až se nesoustředíš, zda slova říkáš správně a dobře, se dostáváš hlouběji a prožíváš ji každou buňkou ve svém těle, a energie se budou uvolňovat.

JAK BUDE AFIRMACE FUNGOVAT.....

  • Přijetí vibrace afirmace budeš vysílat do svého energetického pole a tím rozvibrovávat a uvolňovat svoje bloky a strachy, které každý kolem sebe má.
  • Přebíráš svou zodpovědnost a uvědomuješ si, že existuje něco, co můžeš udělat, aby ses pohnula z místa.

OSOBNÍ AFIRMACE......

Tvé přesvědčení tvoří jen navyklé myšlenkové vzorce, které ses v dětství naučila.

Mnoho z nich ti velmi dobře slouží.

Ostatní přesvědčení mohou být omezující pro tvoji schopnost vytvářet právě ty věci, o nichž říkáš, že je chceš.

To, co chceš, a to, o čem jsi přesvědčena, že si zasloužíš, se může od sebe velmi lišit.

Potřebuješ svým myšlenkám věnovat pozornost, abys mohla začít odstraňovat ty, které vytvářejí zkušenosti, jež ve stvém životě nechceš.

Jana Švestková

KAM VÁS AFIRMACE MŮŽE POSUNOUT.....

UNIKÁTNÍ INFORMACE

Prohlášení afirmace je však pouze částí procesu. Důležité je i to, co děláš během dne a večera. Jakou vibraci energie vysíláš. Čemu věnuješ pozornost. Afirmaci si můžeš vytisknout, napsat vlastním písmem na papírky a klidně dát pod polštář, uložit do PC, do mobilu. Ze začátku to jde těžko, ale je velice dobré si ji navnímat, nacítit a naučit.

SRDCE JE VAŠE ZAHRADA

Tajemství rychlého a důsledného fungování tvé afirmace tkví v přípravě atmosféry, v níž může růst. Je jako semínko, které zaseješ a zaléváš. Čím více ji zaléváš a prociťuješ její vibraci, tím rychleji klíčí a roste.

RADOST ZE ŽIVOTA

Afirmací si můžeš vědomě vytřídit svoje myšlenky, které se ti honí hlavou, strachy z minulosti nebo z budoucnosti. Pomocí afirmace se dostaneš do přítomného okamžiku a vyčistíš si svoje energetické pole. Místo myšlenek, které nechceš mít, si tam dávej tuto větu. Klidně si vyzkoušej, jaký způsob ti bude vyhovovat.

Afirmace ti pomůže přejít z energie nepřijetí do energie přijetí.

Cena OSOBNÍ AFIRMACE

  • OSOBNÍ AFIRMACI OBDRŽÍŠ E-MAILEM
  • K OBJEDNÁVCE PŘIKLÁDÁŠ FOTO SVÝCH OČÍ
  • E-MAILOVÁ PODPORA jana@janasvestkova.cz

Cena OSOBNÍ AFIRMACE 350,- Kč

Kolikrát jsi již v životě něčeho dobrého téměř dosáhla, ale jakoby ti to v poslední chvíli najednou uniklo.

Neplýtvej časem hledáním důvodů, kterými se cítíš omezena: nesváděj to na špatné vztahy, problémy, nemoci, chudobu a tak dále.

Zapamatuj si, že podléháš zákonům svého vlastního vědomí, svých vlastních myšlenek a že jako výsledek způsobu svého myšlení si k sobě přitahuješ určité zkušenosti.

MÝM VELKÝM PŘÁNÍM JE POMOCI VŠEM, KTEŘÍ SE CHTĚJÍ PROBUDIT A ROZSVÍTIT SVÁ SRDCE, NÁŠ SPOLEČNÝ SVĚT.

Reference

Nad nabídkou MÉ OSOBNÍ AFIRMACE jsem vůbec neváhala. Chtěla jsem ji mít, byla jsem zvědavá a těšila jsem se na ni. Moje AFIRMACE od Janičky je něžná, motivující a výstižná. Mám ji uloženou v počítači, v mobilu, doma zdobí lednici a v práci pracovní stůl, tak, abych ji měla stále na očích. Hlavní ale je, že ji mám krásně uloženou také v hlavě a v srdci...Když se na ni podívám nebo na ni pomyslím, naplňuje mě pozitivní energií, pohladí mě po duši a jsem na ni pyšná. V mé AFIRMACI je velká pravda.
Markéta Musilová
Když jsem si přečetla svou afirmaci, která byla pro mě stažena, velice mě potěšilo ujištění, že jsem na správné cestě. Je to něco, na co jsem si sama před sedmi lety přišla pohledem do svého nitra a nyní přišla ta odpověď znovu, jako kdyby zvenku. Ale bylo to opravdu zvenku? 🙂 Také cítím svůj pohyb životem tak, jako bych se dostala znovu po letech do stejného bodu v sobě, ale je nahlížen z jiné perspektivy, přesto přišlo i toto poznání, určité rozjímání nad sebou tenkrát a nyní a uctění toho kým jsem teď - vděk, pokora, radost, ale i nepřehlédnutelný apel na zodpovědnost 🙂 Děkuji!
Dita Krhovská
Přišla mi nabídka na mou "OSOBNÍ AFIRMACI." S nadšením jsem nabídku přijala. Teď je mi  jasné, že můj život se ubírá tím správným směrem a tato AFIRMACE je pro mě důležitým mezníkem života. Mám ji stále na očích a neustále si tato slova opakuji. Je to moje pozitivní energie a naplnění. 
Vlasta Kantorová

"Prožívej každý den s radostí, láskou, vděčností a v souladu se svým srdcem."

Je ti něco nejasné? Máš nějaké otázky a chceš se na něco zeptat?

Napiš mi na jana@janasvestkova.cz

Je mi vše jasné! Chci OSOBNÍ AFIRMACI