Toužíte po tom na chvíli se zastavit a pouze jen tak být?

 Toužíte po místě, kde na chvíli zapomenete na každodenní shon a stres?

Nechte se pohladit léčivým dotykem světla energie.

Všechny odpovědi, které hledáte, máte ve svém nitru.

Mým posláním je jeho probuzení.

 DOTEK SVĚTLA ENERGIE

Terapie probíhá v příjemném prostředí vleže na lehátku. Atmosféru nám navodí vonné esence, svíčky. 

Během terapie budu přikládat ruce na Vaši hlavu, obličej, intuitivně na určité body na těle a skrze ně budu z Vašeho těla odvádět negativní energii a to, co už nepotřebujete, a zároveň přivádět léčivou energii. 

Vy budete relaxovat a užívat si dotek léčivé energie.

Po skončení terapie si ještě budeme povídat o tom, co se v průběhu terapie dělo, co jste cítili Vy, co jsem cítila já a o tom, co jsem viděla svým vnitřním zrakem. V případě poselství vám ho předám ve slovech, která budou přicházet.

Doba trvání  terapie je 1 hodina.

Pomůže Vám uvolnit stres a napětí.
Pomůže Vám nalézt vnitřní klid a rovnováhu.
Vyčistí a harmonizuje Vám čakry (energetická centra).
Pomůže Vám uvědomit si vlastní JÁ a rozvinout Vaši intuici.

Váš e-mail u mě bude v bezpečí. Spam nemám ráda, nikdy vám ho posílat nebudu,  z databáze se můžete kdykoliv odhlásit.

Reference

Janička je takové moje sluníčko. Vždy, když se sejdeme, tak z ní vyzařuje světlo, které mě vede po cestě "poznání sama sebe." A věřte nebo ne, stále je co objevovat. Momentálně prožívám hodně silné emoce, ať už je to hledání mojí vysněné práce a s tím spojené vzdělávání se, nebo další můj životní krok, který už se mi plní, a to je vlastní bydlení. Když se bavíme o vzdělávání se, netušila jsem, že v 51 letech půjdu naplno do účetnictví, které mě neuvěřitelně baví a naplňuje. Teď už jen čekám na tu nejlepší nabídku z vesmíru a věřím, že opravdu přijde. Vlastně i díky Janičce si toto všechno plním a uvědomuji. Copak bych před 3 lety tušila, že mě bolest, kterou mi způsobila kolegyně v práci, natolik nakopne a já jí ze srdce poděkuji za to, že mě tak ponížila? Ona mě vlastně udělala šťastnou. Díky ní chci práci, která mě baví a naplňuje. Jsem jí za to vděčná. A nejen jí, ale i Janičce a hlavně sobě, protože jsem si uvědomila, co je pro mě skutečně dobré a důležité. Tím bych chtěla říct, že by si člověk měl uvědomit svou hodnotu, nepodceňovat se a hlavně být sám sebou, sám se sebou a mít se rád. A pokud budete tápat, nebo si nebudete vědět rady, jak začít, určitě Vám vřele doporučuji moji jedinečnou kamarádku Janičku a její konzultace, terapie, kterými jsem si prošla osobně i já a věřte, že vše se dá zvládnout a posunout se o krůček šťastného bytí dál.
Vlasta
Vždycky se moc těším, když jdu k Janičce do pracovny. Moc krásně to tam voní a je to tam prostorné. I když jsem tam byla už několikrát, pokaždé mám pocit, jako kdyby to byla moje první návštěva. Pokaždé si její pracovnu prohlížím s údivem. Ať už její obrazy, co tam visí, nebo rozložené karty na stole. Neberu to ani jako pracovnu, ale spíš jako kouzelnou místnost, kde může být člověk plně uvolněný a být sám sebou. Už druhým rokem navštěvuji pracovnu. Musím říct, že ať sem bydlela 15 km, nebo teď přes 200 km, vždycky se snažím najít k Janě cestu, ať už za účelem ji vidět, nebo aby mi pomohla v mojí cestě být lepší a netrápit se minulostí. Vím, že je to člověk, kterému můžu věřit a říct, co mě trápí nebo trápilo, aby jsme odblokovaly staré vzorce. Bylo pro mě velmi těžké jí plně důvěřovat a říkat věci, které mě trápí, ještě když jsem ji vůbec neznala. Ale jsem ráda, že jsem to zvládla a ona mi tak mohla pomoci z mnoha špatných situací, co mě potkávaly, abych se hnula z místa nebo z takzvaného bludného kruhu.
Veronika
Tvoje sezení bych určitě doporučila všem lidem, kteří stejně jako já hledají sami sebe. Díky Tobě se zase těším na každý nový den. Cítím se veselejší, spokojenější, klidnější a hlavně upřímnější sama k sobě. Jsem moc ráda, že jsi mě (a vlastně i mým dětem) vstoupila do života. Vděčím Ti za svoje NOVÉ JÁ.
Iveta